Niedziela z PlusLigą! (Typy i analizy)

W niedzielę 10 listopada odbędą się dwa spotkania 4. kolejki rozgrywek PlusLigi. Oba mają zdecydowanego faworyta i wiele wskazuje na to, że akurat dziś nie będziemy świadkami żadnej niespodzianki.

Niedziela z PlusLigą!(Fot.: FIVB)

Cerrad Czarni Radom vs MKS Będzin

Przyjezdni są obecnie jedyną ekipą w czternastozespołowej stawce, która nie zdobyła nawet jednego punktu. Cały ich dorobek to dwa sety w czterech meczach. Choć spora w tym „zasługa” terminarza, bo grali do tej pory z najlepszą czwórką minionego sezonu. Radomianie wygrali tylko z Bydgoszczą i to zaledwie 3:2, ale powalczyli też jak równy z gdańszczanami (1:3) i olsztynianami (2:3). Dziś może łatwo im nie będzie, ale koniec końców powinni sięgnąć po wygraną, a nawet komplet punktów, bo mają lepszy i bardziej doświadczony zespół, a do tego dysponować będą atutem własnego boiska, który ma fundamentalne znaczenie. Pokazuje to bilans spotkań bezpośrednich. Od powrotu do elity MKS przegrał każde z sześciu spotkań w Radomiu w stosunku 0:3 lub 1:3.

Betfan – nowy kod promocyjny

BKS Visła Bydgoszcz vs PGE Skra Bełchatów

Bydgoszczanie to obok będzinian najsłabszy zespół w stawce i bardzo wątpliwe, że będą w stanie przeciwstawić się PGE Skrze, która miała cały tydzień na spokojne przygotowanie się do tej konfrontacji, więc powinno obejść się bez wpadki, za jakie należy uznać wygraną zaledwie 3:2 z GKS-em Katowice i porażkę 2:3 z Cuprum Lubin.

„Cieszę się, że mamy ten tydzień, by spokojnie popracować. Odkąd dołączyli do nas reprezentanci, to mieliśmy pięć wspólnych treningów i od razu mecze co trzy dni. Nie mieliśmy szans, żeby popracować razem, również nad zgraniem. Mam nadzieję, że teraz da nam to sporo, jeśli chodzi o zagrywkę i blok, ale teraz musimy powoli przestawić się na inny system meczowy i grać w zasadzie jak na dużej imprezie międzynarodowej” – powiedział trener bełchatowian, Michał Mieszko Gogol.

Drużyna gospodarza bazuje w zasadzie na Słoweńcu Tocku Sternie, który regularnie zdobywa po kilkanaście punktów w meczu, ale na tak renomowany zespół jak PGE Skra to powinno być dużo za mało. Każdy inny rezultat niż gładka wygrana przyjezdnych będzie sporą niespodzianką.

MeczTypKursBuk
Czarni – MKS11,37BetFan
K.Kłos6,5+1,80STS

Prognozy: 8/10, 7/10.
PlusLiga na żywo w Internecie!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.