Niedziela z siatkarskimi hitami! (Typy i Analizy)

Niedzielne popołudnie i wieczór na siatkarskich parkietach upłyną pod znakiem dwóch szlagierów. W PlusLidze dojdzie do pojedynku Asseco Resovii Rzeszów z PGE Skrą Bełchatów, a w wielkim finale Pucharu Włoch będziemy świadkami starcia zespołów z Perugii i Civitanovy.

Niedziela z siatkarskimi hitami!
Niedziela z siatkarskimi hitami!

Asseco Resovia Rzeszów vs PGE Skra Bełchatów (godzina 14:45): Ligowy klasyk, swego czasu nazywany nawet Derbami Polski, ale trudno, żeby było inaczej skoro właśnie te dwie ekipy zdominowały rywalizację na krajowych parkietach w XXI wieku, wygrywając w sumie aż dwanaście mistrzowskich tytułów. W latach 2005-2015 nikt inny nie potrafił sięgnąć po złoto! Dziś można jednak mówić tylko o kryzysowym hicie, bo obie ekipy są w dużym dołku. Rzeszowianie już praktycznie bez szans na awans do fazy play-off, z kolei bełchatowianie utrzymują się wciąż na ostatnim miejscu czołowej szóstki, ale głównie dzięki wpadkom sąsiadów w tabeli. Kto wyjdzie zwycięsko z dzisiejszej konfrontacji? Trudno przewidzieć, ale chyba ciut więcej szans ma drużyna gospodarza, bo goście zagrają ponownie bez trzech podstawowych skrzydłowych (Wlazły, Ebadipour, Szalpuk). Będzie to jednak okazja na błysk środkowych i dlatego typuję over punktowy Jakuba Kochanowskiego.
Prognoza: 6/10.

Sir Safety Perugia vs Cucine Lube Civitanova (godzina 18:00): Decydujący mecz Final Four Coppa Italia 2019 zapowiada się pysznie, bo zmierzą się w nim ekipy naszpikowane gwiazdami światowej siatkówki. Po jednej stronie siatki zobaczymy m.in. Leona, Atanasijevicia, De Cecco czy Podrascanina, a po drugiej Leala, Simona, Juanotrenę, Sokołowa czy Bruno. Faworytem tej konfrontacji wydaje się być zespół z Perugii. Po pierwsze i najważniejsze, dlatego że już dwukrotnie i to dosyć łatwo ograł w tym sezonie Civitanovę. Po drugie, pokazała się ze zdecydowanie lepszej strony w sobotnich półfinałach, gdzie w trzech setach odprawiła Modenę, podczas gdy ich dzisiejszy rywal męczył się strasznie z Trentino. Zdarzyła się nawet porażka 21:25 w secie, pomimo prowadzenia w nim różnicą aż siedmiu oczek.
Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Resovia – SkraKochanowski 12,5+1,83forBET
Perugia – Civitanova11,68Etoto

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.