Niedzielny hit PlusLigi: VERVA vs JW! (Typy i analiza)

Już o godzinie 14:45 rozpocznie się wielki hit 17. kolejki rozgrywek PlusLigi. Na stołecznym Torwarze VERVA Warszawa podejmie rozpędzony zespół Jastrzębskiego Węgla. Będzie się działo!

Niedzielny hit PlusLigi: VERVA vs JW! (Fot.: FIVB)

VERVA Warszawa vs Jastrzębski Węgiel (14:45)

Niedzielny pojedynek VERVY Warszawa ORLEN Paliwa z Jastrzębskim Węglem już dawno został okrzyknięty hitem 17. kolejki Ligi Mistrzów Świata i trudno się temu dziwić, bo oba zespół znajdują się w świetnej dyspozycji.

Stołeczny zespół prowadzi w tabeli PlusLigi, a Jastrzębski Węgiel, który w ostatnich dniach wygrał po tie-breakach dwa arcytrudne wyjazdowe mecze z Zenitem Kazań w Lidze Mistrzów CEV i Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w naszej lidze, jest czwarty.

Podopieczni Andrei Anastasiego w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz, z PGE Skrą w Bełchatowie, a we własnej hali stołeczna drużyna nie straciła nawet jednego oczka, a w pierwszej rundzie zmagań rozbiła jastrzębian 3:0.

Nowy kod promocyjny BetClic

Było to jednak dawno temu, dziś Jastrzębski Węgiel pod wodzą Slobodana Kovaca to zespół grający dużo lepiej, o czym boleśnie przekonali się ostatnio siatkarze z Kazania oraz Kędzierzyna-Koźla.

Ciężko w tej parze wskazać zwycięzcę, ale skłaniamy się ku przyjezdnym. Także z powodu kłopotów zdrowotnych liderów warszawian, Kevina Tillie i Artura Udrysa. Niemniej najlepszym typem wydaje się zakład na over setowy. Zakończenie w trzech partiach bardzo mało prawdopodobne.

MeczTypKursBuk
VERVA – JW3,5+1.46BetClic
VERVA – JW22,45Fortuna

Prognozy: 8/10, 5/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.