Nowy rok to i nowe bonusy oraz kody promocyjne bukmacherów. Tak jest między innymi też w BetClic, gdzie na nowych graczy czeka rekordowo wysoki cashback na start. Zainteresowany szczegółami?

Nowy kod promocyjny BetClic na 2020 rok!

BetClic nowy kod promocyjny

Z tytułowej oferty skorzystać mogą wyłącznie użytkownicy, którzy dopiero zarejestrują się w serwisie online marki BetClic, która jest jednym z legalnych bukmacherów, którzy działają na terenie Polski. Stali klienci tego operatora zakładów wzajemnych nie mogą użyć po raz drugi kodu promocyjnego. Mogą natomiast skorzystać z innych ofert specjalnych.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Co trzeba zrobić, żeby sięgnąć po cashback do 550 PLN (wkład minus podatek) za pierwszy zakład online, jeśli ten okaże się przegrany? Najprościej będzie to rozpisać w trzech krokach:

1) Rejestracja konta w serwisie online BetClic (wystarczy wypełnić prosty formularz i wpisać w odpowiedni pole kod o treści „KOD550”);
2) Wpłata środków na zarejestrowane internetowe konto bukmacherskie;
3) Postawienie pierwszego kuponu online.

Nowy kod promocyjny BetClic
WAŻNE! W przypadku, gdy pierwszy zakład okaże się wygrany, gracz zgarnia ją w całości. Jeżeli ten kupon okaże się przegrany, nie musi się martwić, bo otrzyma zwrot stawki (pomniejszonej o podatek) do 550 PLN.

Środki te trafią na saldo bonusowe uczestnika akcji i nie będą one mogły zostać wypłacone od razu. Muszą zostać obrócone w zakładach sportowych, sześciokrotnie po kursie minimalnym 2,00.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Kody promocyjne bukmacherów na 2020 rok

BetClic nie jest jedynym bukmacherem, który korzysta z kodów promocyjnych w 2020 roku. Znajdziemy je u większości bukmacherów istniejącym na polskim rynku zakładów wzajemnych. Część z nich uprawnia do odebrania darmowego zakładu bez depozytu własnych środków.

Jedną z takich firm jest legalny bukmacher STS, które oferuje nowym graczom freebet nawet o równowartości 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta w serwisie online wpisać hasło o treści: „BETONLINE”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl