Nowy kod promocyjny BetClic na 2020 rok!

Nowy rok to i nowe bonusy oraz kody promocyjne bukmacherów. Tak jest między innymi też w BetClic, gdzie na nowych graczy czeka rekordowo wysoki cashback na start. Zainteresowany szczegółami?

Nowy kod promocyjny BetClic na 2020 rok!

BetClic nowy kod promocyjny

Z tytułowej oferty skorzystać mogą wyłącznie użytkownicy, którzy dopiero zarejestrują się w serwisie online marki BetClic, która jest jednym z legalnych bukmacherów, którzy działają na terenie Polski. Stali klienci tego operatora zakładów wzajemnych nie mogą użyć po raz drugi kodu promocyjnego. Mogą natomiast skorzystać z innych ofert specjalnych.

Co trzeba zrobić, żeby sięgnąć po cashback do 550 PLN (wkład minus podatek) za pierwszy zakład online, jeśli ten okaże się przegrany? Najprościej będzie to rozpisać w trzech krokach:

1) Rejestracja konta w serwisie online BetClic (wystarczy wypełnić prosty formularz i wpisać w odpowiedni pole kod o treści „KOD550”);
2) Wpłata środków na zarejestrowane internetowe konto bukmacherskie;
3) Postawienie pierwszego kuponu online.

Nowy kod promocyjny BetClic
WAŻNE! W przypadku, gdy pierwszy zakład okaże się wygrany, gracz zgarnia ją w całości. Jeżeli ten kupon okaże się przegrany, nie musi się martwić, bo otrzyma zwrot stawki (pomniejszonej o podatek) do 550 PLN.

Środki te trafią na saldo bonusowe uczestnika akcji i nie będą one mogły zostać wypłacone od razu. Muszą zostać obrócone w zakładach sportowych, sześciokrotnie po kursie minimalnym 2,00.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Kody promocyjne bukmacherów na 2020 rok

BetClic nie jest jedynym bukmacherem, który korzysta z kodów promocyjnych w 2020 roku. Znajdziemy je u większości bukmacherów istniejącym na polskim rynku zakładów wzajemnych. Część z nich uprawnia do odebrania darmowego zakładu bez depozytu własnych środków.

Jedną z takich firm jest legalny bukmacher STS, które oferuje nowym graczom freebet nawet o równowartości 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta w serwisie online wpisać hasło o treści: „BETONLINE”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.