Nowy kod promocyjny bukmachera BetFan – zakład bez ryzyka do 100 PLN!

Bonus o równowartość nawet 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka oraz bonusy aż od trzech pierwszych depozytów może otrzymać każdy nowo zarejestrowany użytkownik legalnego bukmacher BetFan. Zainteresowany szczegółami?

Specjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!

Nowy kod promocyjny BetFan

Na wstępie należy zaznaczyć, że opisywana oferta obowiązuje do odwołania i jest dedykowana wyłącznie pełnoletnim graczom, którzy nie założyli jeszcze swojego internetowego kontra bukmacherskiego w serwisie online – legalnego operatora zakładów wzajemnych – marki BetFan.

Tytułowy kod promocyjny i zakład bez ryzyka są bowiem częścią oferty powitalnej, w skład którego wchodzą również standardowe w przypadku branży bukmacherskiej bonusy od pierwszej lub kilku pierwszych wpłat.

Po tych krótkich objaśnienia przejdźmy do szczegółów opisywanej akcji. Aby zgarnąć zakład bez ryzyka do 100 PLN należy podczas rejestracji konta online, w formularzu znajdującym się na oficjalnej stronie internetowej marki, wpisać odpowiednie hasło.

Mowa o ekskluzywnym kodzie promocyjnym o treści „BETFAN„, który uprawnia do odebrania tytułowego bonusu na pierwszy zakład po założeniu konta na oficjalnym portalu wskazanego bukmachera.

WAŻNE! Legalni bukmacherzy oferują nowo zarejestrowanym graczom na ogół darmowe zakłady nazywane też freebetami lub właśnie zakłady bez ryzyka. W pierwszym przypadku nie trzeba dokonywać wpłaty własnych środków. W drugim jest ona niezbędna, bo promo polega na zwrocie określonej kwoty w przypadku, gdy zakład będzie przegrany.

Szczegółowy regulamin opisywanej promocji bukmacherskiej znajduje się na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera online – www.BetFan.pl.

Zakład bez ryzyka z kodem „BETFAN”

Pakiet powitalny BetFan

Poza zakładem bez ryzyka na nowo zarejestrowanych graczy czekają również bonusy, których wielkość uzależniona jest od wysokości trzech pierwszych depozytów na internetowe konto bukmacherskie.

W ramach opisywanej oferty powitalnej mowa o trzech premiach bukmacherskich o równowartości do 1 000 PLN. Początkowo kwota bonusy wynosi 10% wpłaty, ale przy przenosinach z konta bonusowego na główne jest ona mnożona x10.

Summa summarum każdy nowy gracz marki BetFan może otrzymać na start maksymalnie równowartość 3 100 PLN, a to jeszcze nie wszystkie akcje promocyjne tego bukmachera.

Aktywna jest bowiem również promocja, w ramach której można cieszyć się z gry de facto bez podatku, zgarniając dodatkowe +14% lub nawet +20% do wygranych. Po spełnieniu określonych warunków.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.