Nowy oferta powitalna bukmachera BetFan!

Praktycznie każdy legalny bukmacher ma dla swoich nowych graczy specjalny pakiet powitalny. Bonusy na start mają jednak to do siebie, że się czasem zmieniają. Tak jest też w przypadku marki BetFan, której ambasadorem został Mariusz Pudzianowski. Zainteresowany szczegółami?

Nowy oferta powitalna bukmachera BetFan!

„Pakiet Pudziana” w BetFan

Nowa oferta powitalna opisywanego operatora zakładów wzajemnych obowiązuje od 16 października 2019 roku do odwołania i skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. W jej ramach każdy nowo zarejestrowany użytkownik oficjalnego serwisu online legalnego bukmachera BetFan może zgarnąć bonusy za trzy pierwsze depozyty o łącznej równowartości nawet do 3 000 PLN.

Krok po kroku wygląda to tak:
1. Rejestracja konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera i zaznaczenie w formularzu okienka potwierdzającego wolę wzięcia udziału w akcji;
2. Depozyt środków na internetowe konto bukmacherskie – minimum 20 PLN;
Jednokrotny obrót depozytem po kursie minimum 2,00 w zakładach sportowych;
3. Przyznanie bonusu w wysokości 10% pierwszej wpłaty;
4. Pięciokrotny obrót bonusem na kuponach z minimum dwoma zdarzeniami i łącznym kursem minimalnym 2,00 (min. kurs zdarzenia to 1,45).
5. Przeniesienie środków zgromadzonych na saldzie bonusowym z użyciem mnożnika x10.

Maksymalną premię bukmacherską w ramach opisywanego promo można zgarnąć wpłacając minimum 1 000 PLN. Wówczas organizator przyzna bonus na grę o równowartości 100 PLN, który po dokonaniu obrotu zostanie pomnożony x10 i przeniesiony na saldo główne. Przy czym kwota po przeniesieniu nie może być większa niż 10 000 PLN.

W sumie każdy uczestnik akcji „Pakiet Pudziana” może skorzystać z bonusów od trzech pierwszych depozytów, zgarniając za każdym razem maksimum 100 PLN dodatkowych środków na grę z mnożnikiem x10, co oznacza, że w ramach oferty powitalnej każdy gracz może wygrać maksymalnie 30 000 PLN.

Nowy kod promocyjny BetFan 2019

BetFan kod promocyjny

To jednak nie wszystko. Nowo zarejestrowani klienci BetFan mogą liczyć również na zakład bez ryzyka do 100 PLN maksimum. Do sięgnięcia po niego niezbędne jest skorzystanie z ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Należy to zrobić podczas rejestracji konta online poprzez wpisanie w odpowiednim polu formularza hasła o treści „BetFan”. Na późniejszym etapie użycie kodu nie będzie już możliwe.

Polski bukmacher Betfan online przygotował dla swoich graczy, nie tylko tych nowych, również inne promocje. Jedną z nich jest gra de facto bez podatku, czyli bonus +14% do wygranych.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.