Kilka tygodni temu legalny bukmacher BetClic zainaugurował swoją działalność w Polsce. Obecnie nowi gracze mogą skorzystać z promocji, która zakłada zwrot stawki do maksimum 500 PLN za pierwszy kupon.

Oferta powitalna BetClic – cashback do 500 PLN!

Rejestracja konta online

Wskazana na wstępie firma to jeden z pierwszych światowych bukmacherów, który zdecydował się działać na terenie Polski w oparciu o licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Gra u tego operatora jest więc obecnie w pełni legalna na terenie naszego kraju.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Będzie ona jednak możliwa dopiero po rejestracji konta online na oficjalnym portalu internetowym operatora – www.BetClic.pl! To właśnie tam każdy zainteresowany musi wypełnić stosowny formularz.

Podczas tego procesu, dokładnie w trzecim kroku (screen poniżej), można zapisać się również do wzięcia udziału w promocji powitalnej, jaką jest cashback 100% na pierwszy zagrany kupon.

Formularz rejestracji (demo)

Cashback do 500 PLN

Co to jest cashback? To sformułowanie oznacza po prostu zwrot stawki, który jest wypłacany przez danego bukmachera za przegrany kupon. Czasem jest to 100% wkładu, czasem 50% a bywa, że tylko 25%.

W przypadku opisywanej oferty powitalnej BetClic mówimy o zwrocie 100% stawki pomniejszonej o podatek od zakładów wzajemnych do kwoty maksymalnej 500 PLN, co oznacza, że maksymalny cashback zgarnie gracz, który wpłaci i postawi pierwszy kupon za minimum 568 złotych.

Należny zwrot zostanie zapisany na koncie bonusowym uczestnika akcji i przed wypłatą będzie musiał zostać obrócony 4x w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni.

Cashback na start

BetClic online

Wszelkie szczegóły opisane powyżej promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki BetClic, gdzie znajduje się również oferta zakładów live i przedmeczowych.

W niedługim czasie powinna się również pojawić aplikacja mobilna na Androida i iOS, bez której w XXI wieku wielu graczy nie potrafi sobie wyobrazić obstawiania w Internecie.

Na portalu, który ma również swoją wersję dla urządzeń mobilnych, znajdują się także informacje o innych akcjach promocyjnych legalnego bukmachera BetClic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl