PGE Skra podejmie MKS Będzin (Typy i analiza)

W jednym z trzech sobotnich spotkań 5. kolejki rozgrywek PlusLigi, PGE Skra Bełchatów podejmie na własnym parkiecie zespół MKS-u Będzin. Początek tej konfrontacji zaplanowano na godzinę 20:30.

PGE Skra podejmie MKS Będzin (Fot.: FIVB)

PGE Skra Bełchatów vs MKS Będzin

Faworyta tego pojedynku łatwo wskazać i trudno na nim zarobić, ale oferta na to spotkanie jest na tyle bogata, że można się obyć bez typów na zwycięstwo bełchatowian, którzy sezon 2019/2020 rozpoczęli od trzech zwycięstw i sensacyjnej porażki 2:3 z Cuprum Lubin.

W pokonanym polu podopieczni Michała Mieszko Gogola zostawili Trefla Gdańsk (3:1), GKS Katowice (3:2) i BKS Visłę Bydgoszcz (3:0). Choć wyniki są niezłe, to w pierwszych czterech kolejkach bełchatowianie nieco męczyli się ze swoją grą, zwłaszcza reprezentanci.

To już jednak za żółto-czarnymi, bo dwa ostatniego tygodnie mogli spokojnie przepracować, z czego bardzo cieszył się szkoleniowiec. Postęp był już zauważalny w konfrontacji z Bydgoszczą. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

„Ostatni tydzień poświęciliśmy przede wszystkim na poprawę dwóch elementów, czyli bloku i zagrywki. Zawodnicy rzeczywiście rywalizowali ze sobą, jeśli chodzi o serwis z wyskoku, bo „floatowcy” dostali inne zadania. To pokazało nam pewne możliwości zawodników i myślę, że to pomoże nam w przyszłości. Nie zawsze efekty przychodzą od razu, ale myślę, że pokażemy większą jakość w serwisie (…)” – mówił przed poprzednią potyczką Michał Mieszko Gogol.

Efekt wykonanej roboty było widać już w Bydgoszczy, gdzie dużo lepiej funkcjonowała zagrywka. Przeciwko będzinianom, którzy nie mają na swoim koncie nawet jednego punktu, powinno wyglądać to jeszcze lepiej, bo dojdzie atut własnej hali, którą Wlazły i spółka mają „obstrzelaną”.

Betfan – nowy kod promocyjny

Warto oczywiście odnotować, że MKS Będzin jest lepszym zespołem niż przed rokiem, kiedy cudem zdołał utrzymać miejsce w elicie, ale to wciąż nie jest ekipa, która jest w stanie urywać punkty topowym drużynom PlusLigi, co pokazały ich konfrontacje z Projektem, ZAKSĄ, Aluronem, Jastrzębskim a nawet Czarnymi.

Także dziś bełchatowianie powinni wygrać za komplet punktów, a jeden wygrany set to maks na co mogą liczyć przyjezdni. Z tego też powodu wyłuskaliśmy kilka ciekawych zakładów pobocznych na to spotkanie.

MeczTypKursBuk
M.Ebadipour8,5+1,85STS
PGE Skra (Asy)5,5+2,05eTOTO
M.Wlazły12,5+1,80BetFan

Prognozy: 8/10, 6/10, 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie!

Na koniec jeszcze słów parę o zakładzie na Milada Ebadipoura, który uważamy za najatrakcyjniejszy. W minionym sezonie proponowaną dziś linię pokrył w aż 25 z 26 spotkań ligowych (96%), a w bieżącym w 3 z 4 występów. Przeciwko Bydgoszczy udało mu się to w dwóch setach. Łącznie od początku swojego pobytu w PGE Skrze irański atakujący zdobył lub więcej punktów w 46 z 61 pojedynków ligowych (75%).

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.