Piątek w Pluslidze on – line za darmo!

W piątek, 1 lutego dojdzie do dwóch spotkań w Pluslidze. Cuprum Lubin podejmie na własnej hali GKS Katowice, zaś Asseco o punkty zagra z Wartą Zawiercie. Oba mecze można obejrzeć za darmo on-line!

Cuprum Lubin – GKS Katowice

Cuprum nie przypomina zespołu sprzed kilku sezonów, gdzie należał do czołowych drużyn w lidze. Obecnie wyprzedzają jedynie drużynę Będzina. Do tego nie znajdują się w dobrej dyspozycji cały czas. Wygrana zaledwie w pięciu ostatnich pojedynkach ligowych są tego najlepszym dowodem.

Do tego na własnej hali siatkarze Cuprum rozegrali sześć pojedynków. Wszystkie je przegrali, a do tego zdobyli w nich zaledwie cztery sety!

GKS walczy o grę w playoffach. Do tego spotkania przystąpią jako siódma drużyna Plusligi. Szansę na grę w playoffach mają i to spore, lecz nie będzie to takie ładne osiągnięcie.

Chociaż ekipa Piotra Gruszki do tego boju przystąpi w dobrych nastrojach, ponieważ wygrali cztery ostatnie boje. Gdzie to kolejno ogrywali Olsztyn, Trefl Gdańsk, Wartę Zawiercie oraz Asseco.

Asseco Resovia – Warta Zawiercie

Drugie piątkowe spotkanie w Pluslidze zostanie rozegrane pomiędzy Asseco Resovią, a Wartą Zawiercie. Chyba mało kto się spodziewał, że ekipa Asseco w tym sezonie nie będzie walczyła o Mistrzostwo Polski.

Gospodarze tego boju zajmują jedenaste miejsce mając czternaście punktów. Po trzech wygranych, ekipa z Podkarpacia przegrała dwa ostatnie boje ligowe. Musieli uznać wyższość ONICO oraz GKS Katowice.

Dzisiaj na pewno liczą na przełamanie, ponieważ ten mecz rozegrają na własnej hali. Z pewnością mogą liczyć na doping kibiców. A nastroje na pewno się poprawiły po tym jak wygrali dwa ostatnie boje na Podpromiu.

Warta Zawiercie to jedna z rewelacji tego sezonu. Do tej potyczki przystąpią jako piąta drużyna ligi. Walczą o playoffy i są na dobrej drodze, żeby to osiągnąć.

Bardzo dużym atutem tego zespołu jest kolektyw. Są dobrze zdyscyplinowani na parkiecie, każdy zawodnik prezentuje dobrą dyspozycję i tym samym wygrywają swoje pojedynki.

Niezwykle mocni są na własnej hali, gdzie to wygrywają regularnie. Na wyjazdach już nie jest do końca tak dobrze. Ponieważ zanotowali trzy wygrane i czterokrotnie remisowali.

Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami był niezwykle ciekawy. Ponieważ zakończył się wynikiem 3-2 dla Warty. To wszystko dodaje smaczkowi temu pojedynkowi.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Cuprum Lubin – GKS Katowice Plusliga 17:30 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Asseco Resovia – Warta Zawiercie Plusliga 20:30 OGLĄDAJ ZA DARMO!

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.