Piątek z Ligą Siatkówki Kobiet! (Typy i analizy)

W piątek 18 października startuje druga kolejka rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020. Pierwszego dnia tej serii gier czekają nas dwa interesujące pojedynki, które zostaną rozegrane na Mazowszu, dokładnie w Radomiu i Legionowie.

Piątek z Ligą Siatkówki Kobiet!

E.LECLERC Radomka Radom vs ŁKS Commercecon Łódź

Jako pierwsze na parkiet wyjdą siatkarki z Radomia i Łodzi. Faworytem przyjezdne, które bronią mistrzowskiego tytułu, ale wynik końcowy wcale nie jest taką oczywistą oczywistością.

Osobiście również więcej jakości dostrzegam po stronie drużyny gości, ale nie spodziewam się łatwej przeprawy. MKS Kalisz u siebie udało się pokonać bez straty seta, ale nie bez trudu. Losy każdej z partii rozstrzygały się w końcówkach, w których lepsze były „Łódzkie Wiewióry”.

Podobnie wyglądała potyczka Radomki z BKS-em Stalą, ale zakończyła się dość niespodziewanie wygraną bielszczanek w stosunku 3:1 Kluczem okazał się bardzo skuteczny blok, który jest też silną stroną ŁKS-u.

W obu ekipach przed sezonem doszło do znaczących zmian w składzie. W Radomiu na lepsze, w Łodzi na gorsze, przynajmniej na papierze. Choć wydaje mi się, że powinno być to widać również na parkiecie.

Azizova, Mucha i Jerkov – takie skrzydła pozwalają na skuteczną grę również na wysokiej piłce. Może od razu nie uda się ograć faworyta, ale powalczyć powinny być w stanie spokojnie.

Cashback na start

DPD Legionovia Legionowo vs Grupa Azoty Chemik Police

W drugim meczu faworyta wskazać jeszcze łatwiej, bo policzanki znakomicie weszły w sezon 2019/2020, wygrywając przekonująco dwa pierwsze spotkania o stawkę. Najpierw mecz o Superpuchar Polski ,a następnie rozbijając rywala na inaugurację Ligi Siatkówki Kobiet.

W żadnym z tych meczów zespół Chemika nie stracił nawet jednego seta i zwyciężał przekonująco, jeśli chodzi o małe punkty. Z ŁKS-em Commercecon Łódź różnicą 17 oczek, a z Eneą PTPS-em Piła różnicą aż 29 punktów i to grając w dość eksperymentalnym zestawieniu.

W Policach zbudowano bardzo ciekawy zespół. Odpowiednią moc w ataku gwarantują Kubanki Salas i Silva, które są wspierane przez liczne kadrowiczki oraz solidna zawodniczki ligowe, a także Ukrainkę Truszkinę, która pokazała się w dwóch pierwszych meczach z bardzo dobrej strony.

Legionovia też poczyniła zmiany na plus, ale nie będzie to ekipa, która włączy się do walki o medale, co pokazała potyczka z Developresem SkyRes Rzeszów, przegrana na Podpromiu 1:3 i różnicą 12 małych punktów.

Dziś spodziewam się, że przyjezdne wygrają za trzy punkty i zakręcą się około dwudziestopunktowej przewagi. Warunkiem występ w najmocniejszym zestawieniu, z obiema Kubankami w wyjściowym składzie.

betfan bukmacher bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka
MeczTypKursBuk
Radomka – ŁKS3,5+1,60BetFan
Legionovia – Chemik2 (-15,5)1,40Fortuna

Prognozy: 7/10, 8/10.
Piątek z Ligą Siatkówki Kobiet w Internecie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.