W piątek 18 października startuje druga kolejka rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020. Pierwszego dnia tej serii gier czekają nas dwa interesujące pojedynki, które zostaną rozegrane na Mazowszu, dokładnie w Radomiu i Legionowie.

Piątek z Ligą Siatkówki Kobiet!

E.LECLERC Radomka Radom vs ŁKS Commercecon Łódź

Jako pierwsze na parkiet wyjdą siatkarki z Radomia i Łodzi. Faworytem przyjezdne, które bronią mistrzowskiego tytułu, ale wynik końcowy wcale nie jest taką oczywistą oczywistością.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Osobiście również więcej jakości dostrzegam po stronie drużyny gości, ale nie spodziewam się łatwej przeprawy. MKS Kalisz u siebie udało się pokonać bez straty seta, ale nie bez trudu. Losy każdej z partii rozstrzygały się w końcówkach, w których lepsze były „Łódzkie Wiewióry”.

Podobnie wyglądała potyczka Radomki z BKS-em Stalą, ale zakończyła się dość niespodziewanie wygraną bielszczanek w stosunku 3:1 Kluczem okazał się bardzo skuteczny blok, który jest też silną stroną ŁKS-u.

W obu ekipach przed sezonem doszło do znaczących zmian w składzie. W Radomiu na lepsze, w Łodzi na gorsze, przynajmniej na papierze. Choć wydaje mi się, że powinno być to widać również na parkiecie.

Azizova, Mucha i Jerkov – takie skrzydła pozwalają na skuteczną grę również na wysokiej piłce. Może od razu nie uda się ograć faworyta, ale powalczyć powinny być w stanie spokojnie.

Cashback na start

DPD Legionovia Legionowo vs Grupa Azoty Chemik Police

W drugim meczu faworyta wskazać jeszcze łatwiej, bo policzanki znakomicie weszły w sezon 2019/2020, wygrywając przekonująco dwa pierwsze spotkania o stawkę. Najpierw mecz o Superpuchar Polski ,a następnie rozbijając rywala na inaugurację Ligi Siatkówki Kobiet.

W żadnym z tych meczów zespół Chemika nie stracił nawet jednego seta i zwyciężał przekonująco, jeśli chodzi o małe punkty. Z ŁKS-em Commercecon Łódź różnicą 17 oczek, a z Eneą PTPS-em Piła różnicą aż 29 punktów i to grając w dość eksperymentalnym zestawieniu.

W Policach zbudowano bardzo ciekawy zespół. Odpowiednią moc w ataku gwarantują Kubanki Salas i Silva, które są wspierane przez liczne kadrowiczki oraz solidna zawodniczki ligowe, a także Ukrainkę Truszkinę, która pokazała się w dwóch pierwszych meczach z bardzo dobrej strony.

Legionovia też poczyniła zmiany na plus, ale nie będzie to ekipa, która włączy się do walki o medale, co pokazała potyczka z Developresem SkyRes Rzeszów, przegrana na Podpromiu 1:3 i różnicą 12 małych punktów.

Dziś spodziewam się, że przyjezdne wygrają za trzy punkty i zakręcą się około dwudziestopunktowej przewagi. Warunkiem występ w najmocniejszym zestawieniu, z obiema Kubankami w wyjściowym składzie.

betfan bukmacher bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka
MeczTypKursBuk
Radomka – ŁKS3,5+1,60BetFan
Legionovia – Chemik2 (-15,5)1,40Fortuna

Prognozy: 7/10, 8/10.
Piątek z Ligą Siatkówki Kobiet w Internecie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl