Piątek z LSK (Typy i Analizy)

W piątek 8 lutego odbędą się dwa pierwsze spotkania 18. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Jako że zespoły niżej notowane zagrają u siebie, to można spodziewać się dość ciekawych widowisk.

Piątek z LSK (Typy i Analizy)
Piątek z LSK (Typy i Analizy)

E.Leclerc Radomka Radom vs Enea PTPS Piła (godzina 17:30): Jako pierwsze na parkiet wyjdą radomianki i pilanki. Po kilku dobrych występach dość nieoczekiwanie drużyna gospodarza przeskoczyła w ligowej tabeli PTPS, który miał całkiem przyzwoity start. Trzeba jednak pamięta, że siatkarki z Piły rozegrały dotychczas aż o dwa spotkania mniej, a mają zaledwie trzy oczka straty. Wydaje się, że to właśnie zespół gości ma ciekawszy zespół i częściej pokazywał dobrą siatkówką. Nie zmienia to jednak faktu, że dzisiejsza konfrontacja powinna być bardzo zacięta i mało prawdopodobne jest jej szybkie rozstrzygnięcie.
Prognoza: 8/10.

>>> Aktualny kod promocyjny forbet: BETONLINE<<<

DPD Legionovia Legionowo vs Developres SkyRes Rzeszów (godzina 20:30): Walczące o utrzymanie legionowianki podejmą na własnym parkiecie walczące o medale LSK rzeszowianki i nie będą faworytem tej konfrontacji. Developres jest w gazie, odprawia kolejnych rywali w dobrym stylu i dziś powinien sięgnąć po raz kolejny po komplet oczek. Po drugiej stronie siatki stanie po prostu słabszy zespół, który boryka się z kilkoma problemami kadrowymi, co nie pomaga w pokazywaniu siatkówki na wysokim poziomie. Nie zmienia tego nawet wysokie zwycięstwo nad KSZO, które zakończyło serię siedmiu kolejnych porażek. Dla porównanie, przyjezdne odniosły w tym czasie aż dziewięć wygranych.
Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Radom – Piła3,5+1.40forBET
Legionowo – Rzeszów2 (-15,5)1.52Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.