Piątek z polską siatkówką (Typy i Analizy)

W piątek 15 lutego na polskich parkietach rozegrane zostaną trzy pojedynki o ligowe punkty. W żadnym z nich nie powinno zabraknąć emocji.

Piątek z polską siatkówką (Fot. CEV)
Piątek z polską siatkówką (Fot. CEV)

Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn

Chemik Bydgoszcz vs Indykpol AZS Olsztyn (godzina 17:30): Piątkowy wieczór z polskimi ligami siatkarskimi rozpoczniemy plusligowym pojedynkiem pomiędzy bydgoszczanami a olsztynianami. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są przyjezdni, ale drużyna gospodarza ma szansę urwać przynajmniej jednego seta, a już na pewno w każdej partii podjąć walkę z wyżej notowanym rywalem. Pogromów, a z drugiej strony tie-breaka, tutaj bym się raczej nie spodziewał i stąd typ na over 40,5 w każdej z partii. Pokrywany przez obie drużyny dość regularnie ostatnimi czasy.
Prognoza: 6/10.
Mecz na żywo: Chemik Bydgoszcz vs Indykpol AZS Olsztyn

BKS Profi Credit Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź

Pół godziny później rozpocznie się pierwsze z piątkowych spotkań w Lidze Siatkówki Kobiet, które również ma zdecydowanego faworyta w ekipie gości. Łódzkie „Wiewióry” powinny sięgnąć po komplet oczek, bo bielszczanki po serii dobrych występów spuściły nieco z tonu. Sam łodzianki wyglądają natomiast coraz lepiej, do czego przyczyniły się powroty weteranek i inne roszady kadrowe. Na Ligę Mistrzyń CEV to za mało, ale na polską ligę i starcia z jej średniakami, nawet te wyjazdowe, spokojnie powinno wystarczyć.
Prognoza: 8/10
Mecze na żywo: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs ŁKS Commercecon Łódź

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Grot Budowlani Łódź – Chemik Police

Hit 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początkowo faworytem bukmacherów były przyjezdne. Z biegiem czasu kursy jednak zmieniały się na korzystać drużyny gospodarza. Moim zdaniem jest to dowód na to, że tu naprawdę trudno wskazać ekipę, która ma większe szanse. Wiadomo, że atut własnej hali i dołączenie do zespołu Magdaleny Stysiak, daje pewną przewagę łodziankom, ale czy aż takom, żeby widzieć je w roli murowanego faworyta? Nie sądzę. Moim zdaniem zdecyduje dyspozycja dnia. Bardzo jednak się zdziwię, jeśli spotkanie to nie potrwa minimum cztery sety.
Prognoza: 7,5/10
Mecz na żywo: Grot Budowlani Łódź vs Chemik Police

MeczTypKursBukmacher
Chemik – AZSNajniższa suma: 40,5+1.86LvBET
BKS – ŁKS21.30Etoto
Łódź – Police3,5+1.42TOTALbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.