PlusLiga: Boje o półfinał i lepsze rozstawienie! (Typy i Analiza)

W niedzielę 17 marca odbędą się dwa ostatnie spotkania 23. kolejki rundy zasadniczej rozgrywek PlusLigi. Pozostały nam w zasadzie dwie niewiadome. Jedna z nich może rozwiązać się już dziś. Siatkarskie emocje w niedzielę gwarantowane.

Poznaliśmy pary 1/4 finału Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń!
PlusLiga: Boje o półfinał i lepsze rozstawienie!

Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Indykpol AZS Olsztyn

Niedzielę z PlusLigą rozpoczniemy na parkiecie w Zawierciu już o godzinie 14:45, gdzie „Jurajscy Rycerze” podejmą olsztynian. Sprawa jest o tyle prosta, że drużyna gospodarza po wczorajszej porażce GKS-u Katowice (1:3 z ZAKSĄ) może być już pewna udziału w fazie play-off, a „Akademicy” tę szansę już jakiś czas stracili. Dla zawiercian nie będzie to jedna mecz o pietruszkę. Walczą bowiem o to, żeby wyprzedzić PGE Skrę, dzięki czemu mogliby w ćwierćfinale uniknąć pojedynku najprawdopodobniej z Jastrzębskim Węglem i zmierzyć się z Cerrad Czarnymi Radom, którzy są jak najbardziej w ich zasięgu. Z tego właśnie powodu dzisiaj zagrają na poważnie, a skoro tak to powinni zwyciężyć, bo są w lepszej formie od AZS-u, a na swojej hali potrafią postawić się nawet najlepszym.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Indykpol AZS Olsztyn

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

ONICO Warszawa vs Jastrzębski Węgiel

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeszcze większy ciężar gatunkowo będzie miało drugie z dzisiejszych spotkań PlusLigi, którego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Dojdzie w nim bowiem do bezpośredniego starcia ekip walczących o drugą pozycję po rundzie zasadniczej. Jest ona o tyle ważna, że gwarantuje bezpośredni awans do półfinałów. W zdecydowanie lepszej sytuacji jest ONICO, które ma cztery punkty przewagi nad jastrzębianami i dziś może zapewnić sobie to drugie miejsce. Szanse na to są ogromne nie tylko ze względu na atut własnego boiska czy aktualną formę, ale też z powodu problemów kadrowych ekipy z Górnego Śląska. Dziś w jej barwach prawdopodobnie nie wystąpią podstawowy rozgrywający Lukas Kampa i przyjmujący Julien Lyneel. Z tak osłabionym rywalem warszawianie powinni szybko się rozprawić.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: ONICO Warszawa vs Jastrzębski Węgiel

MeczTypKursBukmacher
Warta – AZS1
1.30STS
ONICO – JW1 (-1,5)1.57Etoto

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback