PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typ i Analiza)

W czwartek 7 lutego rozegrany zostanie ostatni mecz 18. kolejki PlusLigi W spotkaniu, które zostało zaplanowane na godzinę 20:30 zmierzą się radomianie i zawiercianie, którzy dopiero co rywalizowali w ćwierćfinale krajowego pucharu.

PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

To właśnie rywalizacja sprzed dwóch tygodni powinna być chyba głównym punktem odniesienia. Głównie z powodu upływu zaledwie dwóch tygodni, ale też z tego powodu, że obie ekipy ponownie zmierzą się w Radomiu. Mamy więc niemal identyczną sytuację.

Faworytem ćwierćfinału Pucharu Polski byli gospodarze, ale nie potrafili oni wykorzystać atutu własnego boiska i przegrali w stosunku 1:3, będąc na przestrzeni całego meczu zdecydowanie słabszą ekipą. Ugrany set to maks na co wówczas zasłużyli.

Wydaje mi się, że dzisiaj będzie im równie ciężko o jakiekolwiek punkty, o zwycięstwie nie mówiąc. Przyjezdni są rozpędzeni i grają coraz lepiej, czego dowodem mogą być dwie kolejne wygrane, w tym zwycięstwo w Rzeszowie (3:0).

Wydaje się, że Aluron Virtu Warta ma obecnie po prostu lepszy zespół, a jej liderzy znajdują się w wyższej formie. Do tego solidniejsi są zmiennicy, którzy mogą poratować w trudnych chwilach.

Spacerku tu może nie będzie, ale jeśli grać na zwycięzcę to tylko w stronę gości, bo tutaj znajdziemy value. Nawet przy podpórce w postaci handicapu setowego. Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Czarni – Warta2 (+1,5 seta)1.52Etoto

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Środa 20 stycznia w PlusLidze! (Zapowiedź i typy)

We wtorek i środę (19-20 stycznia) na parkietach PlusLigi rozegrane zostaną cztery zaległe mecze z 9., 10. i 11. kolejki. Pomysłu na te wtorkowe...

Poniedziałek 18 stycznia w TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy)

Poniedziałek 18 stycznia na siatkarskich parkietach w Polsce upłynie nam pod znakiem rywalizacji w rozgrywkach TAURON Ligi 2020/2021, gdzie dojdzie do dwóch interesujących pojedynków,...

Niedziela 17 stycznia z trzema meczami PlusLigi! (Zapowiedź i typy)

Kibice polskiej siatkówki będą dziś mogli spędzić cały dzień z ukochaną dyscypliną, bo na 17 stycznia zaplanowano aż trzy spotkania PlusLigi. Niedzielne granie na...