PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typ i Analiza)

W czwartek 7 lutego rozegrany zostanie ostatni mecz 18. kolejki PlusLigi W spotkaniu, które zostało zaplanowane na godzinę 20:30 zmierzą się radomianie i zawiercianie, którzy dopiero co rywalizowali w ćwierćfinale krajowego pucharu.

PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

To właśnie rywalizacja sprzed dwóch tygodni powinna być chyba głównym punktem odniesienia. Głównie z powodu upływu zaledwie dwóch tygodni, ale też z tego powodu, że obie ekipy ponownie zmierzą się w Radomiu. Mamy więc niemal identyczną sytuację.

Faworytem ćwierćfinału Pucharu Polski byli gospodarze, ale nie potrafili oni wykorzystać atutu własnego boiska i przegrali w stosunku 1:3, będąc na przestrzeni całego meczu zdecydowanie słabszą ekipą. Ugrany set to maks na co wówczas zasłużyli.

Wydaje mi się, że dzisiaj będzie im równie ciężko o jakiekolwiek punkty, o zwycięstwie nie mówiąc. Przyjezdni są rozpędzeni i grają coraz lepiej, czego dowodem mogą być dwie kolejne wygrane, w tym zwycięstwo w Rzeszowie (3:0).

Wydaje się, że Aluron Virtu Warta ma obecnie po prostu lepszy zespół, a jej liderzy znajdują się w wyższej formie. Do tego solidniejsi są zmiennicy, którzy mogą poratować w trudnych chwilach.

Spacerku tu może nie będzie, ale jeśli grać na zwycięzcę to tylko w stronę gości, bo tutaj znajdziemy value. Nawet przy podpórce w postaci handicapu setowego. Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Czarni – Warta2 (+1,5 seta)1.52Etoto

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.