PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Cuprum Lubin (Typ i Analiza)

Piątkowym pojedynkiem Cerrad Czarnych Radom z Cuprum Lubin zainaugurowana zostanie 16. kolejka rozgrywek PlusLigi. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Cuprum Lubin
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Cuprum Lubin

Pojedynek radomian z lubinianami to starcie czwartej z dwunastą drużyną PlusLigi. Wobec tego zdecydowanym faworytem tej konfrontacji muszą być siatkarze Cerrad Czarnych, którzy mają realne szanse na awans do fazy play-off, do której wejdzie sześć najlepszych ekip rundy zasadniczej.

Jednak by utrzymać tak wysokie miejsce i mieć szansę na walkę o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn muszą wygrywać u siebie za komplet punktów. Zwłaszcza z zespołami pokroju Cuprum, które są skazane na walkę o utrzymanie.

>>>Sprawdź siatkarskie promocje – darmowy zakład w forBET!<<<

Niestety kursy na faworyta są bardzo niskie i trudno znaleźć coś interesującego. Nawet, jeśli spojrzymy na linię handicapów setowych i punktowych, które również są wyśrubowane do granic możliwości i opłacalności. Próżno znaleźć na nich tzw. value.

Nieźle wygląda natomiast zakład, który można znaleźć w ofercie legalnego bukmachera LvBET. Mowa o zdarzeniu „set z najwyższą sumą”. Wydaje się, że drużyna gospodarza powinna pewnie ogrywać przeciwnika, bez konieczności gry na przewag. Z tego też powodu dobrze wygląda under 47,5. Prognoza: 6/10.

Nie masz jeszcze konta w LvBET? Nic straconego. Jego założenie trwa kilka minut. Podczas wypełniania formularza możesz skorzystać też z kodu promocyjnego o treści: BETONLINE.

MeczTypKursBukmacher
Radom – LubinNajwyższa suma: 47,5-1.78LvBET

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.