PlusLiga: Czy już w sobotę poznamy wszystkich medalistów?

Sobota 4 maja może okazać się ostatnim dniem sezonu 2018/19 na polskich parkietach. Stanie się tak, jeśli swoje mecze wygrają dziś zespoły ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla.

PlusLiga: Czy już w sobotę poznamy wszystkich medalistów? (Fot. CEV)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs ONICO Warszawa

Trzecia odsłona finałowej rywalizacji w PlusLidze rozpocznie się o godzinie 17:30, co oznacza, że mistrza kraju w sezonie 2018/19 możemy poznać już około godziny 19:00. Byłaby wielka szkoda, bo rywalizacja toczona do trzech zwycięstw mogłaby jeszcze potrwać. Pierwsze dwa mecze dostarczyły ogromu emocji i sporo dobrej siatkówki. Z drugiej strony, zwłaszcza w rewanżu, zarysowała się naprawdę spora przewaga kędzierzynian, którzy nie stracili na Torwarze nawet seta. Zresztą u siebie również rozpoczęli od dominacji, bo przecież prowadzili 2:0 w setach. Ostatecznie tę przewagę roztrwonili, czego efektem była nerwowa końcówka, o której będzie się jeszcze długo mówić w świecie siatkówki. Skupiając się już tylko na dzisiejszej potyczce, wszystko wskazuje na to, że ZAKSA wygra po raz trzeci i będzie po zabawie.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs ONICO Warszawa

Darmowy zakład w Etoto

Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

Również rywalizacja o brąz zmierza wielkimi krokami do końca. Dwie pierwsze potyczki, obie w stosunku 3:2, wygrali zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, którzy dziś po godzinie 14:45 mogą zrobić ostatni krok w kierunku podium Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Patrząc jednak na przebieg dwóch pierwszych konfrontacji bardzo mało prawdopodobne wydaje się to, że sobotnie spotkanie zakończy się zaledwie w trzech setach. Wydaje się, że i tym razem będziemy świadkami bardzo zaciętego meczu, który może rozstrzygać się ponownie w tie-breaku.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – ONICO11.45Etoto
JW – Warta3,5+1.43TOTALbet

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

SuperFinały siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie!

W ostatnich dniach lutego Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) podjęła decyzję w sprawie organizatora tegorocznych SuperFinałów rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, które zostaną...

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...