PlusLiga: Druga odsłona medalowych rywalizacji (Typy i Analizy)

Środa 1 maja na siatkarskich parkietach upłynie nam pod znakiem rywalizacji o medale w rozgrywkach PlusLigi oraz finałowych starć we Włoszech. W tej notce skupimy się nad tym, co czeka nas w Polsce, bo emocji nie powinno brakować.

PlusLiga: Druga odsłona medalowych rywalizacji

ONICO Warszawa vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Spotkanie na Torwarze rozpocznie się dopiero o godzinie 20:30, ale trudno, żeby od niego nie zacząć. Zwłaszcza, że pierwszy pojedynek wywołał olbrzymie kontrowersje, które swój finał mogą znaleźć nawet w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie. Koniec końców to ZAKSA prowadzi w finałowej rywalizacji 1:0, po zwycięstwie 3:2 w pierwszej potyczce. Prawda jest taka, że tamto starcie powinno wygrać ONICO, ale błąd popełnił sędzia i już praktycznie wywalczone zwycięstwo poniekąd warszawianom odebrał. Dziś rewanż i mimo wszystko uważam, że kędzierzynianie będą jego faworytem. W ich grze jest więcej jakości i tylko przez własną niefrasobliwość nie rozstrzygnęli pierwszej potyczki w trzech setach (prowadzili już 2:0).

Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: ONICO Warszawa vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Jastrzębski Węgiel

Równie ciekawie powinno być w Zawierciu, gdzie będący największą rewelacją rozgrywek „Jurajscy Rycerze” będą starali wyrównać się stan rywalizacji, po porażce 2:3 w Jastrzębiu Zdrój. Czy są na to duże szanse? Są spore, bo ze swojej hali uczynili prawdziwą twierdzę. Niemniej wydaje się, że zdecydowanie bezpieczniejszym typem jest tu zakład na over 3,5 seta. W Polsce, podobnie jak we Włoszech, mamy w tym roku bardzo zacięte play-off i trzysetowych rozstrzygnięć jest jak na lekarstwo.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Jastrzębski Węgiel

MeczTypKursBukmacher
ONICO – ZAKSA21.71STS
Warta – JW3,5+1.42TOTALbet

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.