PlusLiga: GKS Katowice podejmie PGE Skrę! (Typ i analiza)

Po sobotnim potknięciu kędzierzynian, którzy sensacyjnie przegrali 1:3 z MKS-em Będzin, siatkarze z Bełchatowa mają szansę zbliżyć się do mistrza kraju na dystans dwóch oczek. Aby tak się stało potrzebuje jednak zwycięstwa za trzy punkty w Katowicach. Jak duże są na to szanse?

SLNk: Polska kontra Holandia na zakończenie drugiego tygodnia zmagań
PlusLiga: GKS Katowice podejmie PGE Skrę! (Fot.: FIVB)

GKS Katowice vs PGE Skra Bełchatów (17:30)

Dziewiąta ekipa w stawce podejmie trzecią, więc o wskazanie faworyta nie jest trudno. Są nim rzeczywiście przyjezdni, którzy w końcu mieli czas, żeby spokojnie potrenować i już po ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski przeciwko olsztynianom (3:1) wiemy, że zajęcia te nie poszły na marne.

Pisząc krótko, żółto-czarni są w gazie i powinni pokonać w niedzielę katowiczan, którzy grają w kratkę. Ambitnie, ale jednak brakuje im jakości na kilku pozycjach, która pozwoliłaby pokonywać ekipy z topu. Widać to jak na dłoni, kiedy spojrzy się na wyniki dotychczasowych kolejek.

Nowy kod promocyjny BetClic

Wydaje nam się również, że nie zobaczymy dziś tie-breaka, które tak ukochali sobie siatkarze z Górnego Śląska. Z trzynastu meczów aż dziewięć kończyli piątym setem, a żadnego spotkania nie zakończyli w trzech setach. W niedzielę może być ten pierwszy raz.

Wystarczy wspomnieć, że siatkarska GIEKSA była w stanie wygrać tylko jeden z ośmiu meczów z PGE Skrą, a aż pięć z nich przegrała za zero punktów. W bieżącym sezonie katowiczanie urwali punkt faworytowi na wyjeździe, ale było to na samym początku zmagań, kiedy bełchatowska ekipa potrafiła przegrać u siebie nawet z Cuprum Lubin.

MeczTypKursBuk
GKS – Skra2 (-1,5)1,45STS
GKS – Skra 2 (-9,5) 1,54Fortuna

Prognozy: 7/10, 6/10.

W niedzielę odbędzie się jeszcze kilka ciekawych pojedynków, ale oferta nie rozpieszcza. Ciekawie wyglądają zakłady na handicapy w stronę Trefla Gdańsk, który po sensacyjnym wyeliminowaniu Jastrzębskiego Węgla z Pucharu Polski, zagra w Radomiu z Czarnymi. Kursy na poziomie @1,50+ wyglądają na warte ryzyka, ale wielkiego value na nich nie ma (6/10).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.