PlusLiga: GKS Katowice vs Asseco Resovia Rzeszów (Typ i Analiza)

W jedynym niedzielnym meczu PlusLigi GKS Katowice podejmie zespół Asseco Resovii Rzeszów. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

PlusLiga: GKS Katowice vs Asseco Resovia Rzeszów
PlusLiga: GKS Katowice vs Asseco Resovia Rzeszów

W potyczce katowiczan z rzeszowianami tak naprawdę trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Bukmacherzy co prawda więcej szans dają przyjezdnym, ale nie jest też tak, że widzą w nim murowanego kandydata do wygranej, o czym świadczy średnia kursów (2,40 do 1,50).

Wątpliwości, co do końcowego rozstrzygnięcia, potęgują też inne czynniki, jak chociażby wynik pierwszego pojedynku pomiędzy tymi dwoma ekipami, który wygrał na wyjeździe GKS. I to w wielkim stylu, bo bez straty seta.

>>>Sprawdź siatkarskie promocje – darmowy zakład w forBET!<<<

Do tego dochodzą rozmaite problemy Asseco Resovii, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne i nadmiar zagranicznych zawodników, przez co Gheorghe Cretu jest tak naprawdę blokowany i nie może tak naprawdę wystawić optymalnego zestawienia.

Jeśli do tego dodamy aktualną formę gospodarzy, którzy wygrali za komplet punktów trzy ostatnie starcia, a u siebie potrafili pokonać nawet PGE Skrę Bełchatów, to mamy już w zasadzie pewność, że typowanie zwycięzcy tego spotkania jest zadaniem karkołomnym.

Najlepiej wyglądają zakłady na over setów i małych punktów. Najbezpieczniejszy można znaleźć poniżej. Prognoza: 8/10.

MeczTypKursBukmacher
GKS – Rzeszów3,5+1.40Etoto

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.