PlusLiga: Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typ i Analiza)

W poniedziałek 14 stycznia o godzinie 17:30 rozpocznie się ostatni mecz 15. kolejki rozgrywek PlusLigi, w którym to Jastrzębski Węgiel powalczy o punkty z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typ i Analiza)
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typ i Analiza)

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są siatkarze drużyny gospodarza, którzy zajmują obecnie trzecią pozycję w tabeli. Goście w obecnym sezonie spisują się jednak nadspodziewanie dobrze, co przełożyło się na szóstą pozycję w stawce, czyli ostatnią dającą awans do play-offów zmagań o mistrzostwo kraju w piłce siatkowej mężczyzn.

Kursy na zwycięstwo jastrzębian wynoszą średnio 1,25 i są moim zdaniem rażąco niewspółmiernie niskie do ryzyka, z jakim wiąże się ten typ. W związku z tym postanowiłem poszukać innej opcji i wydaje mi się, że znalazłem coś z naprawdę sporym value.

Mowa o zakładzie na liczbę punktów w secie z najmniejszą liczbą oczek (wliczając ewentualny tie-break). Nie spodziewam się dziś aż pięciu setów, ale z drugiej stronie również mało prawdopodobne wydają mi się pogromy w poszczególnych partiach.

Gospodarze nie grają jeszcze swojej najlepszej siatkówki, ale prezentują już poziom, który powinien pozwolić zainkasować im dziś komplet punktów. Zwłaszcza, że goście uczynili prawdziwą twierdzę z własnej hali, ale na wyjazdach spisują się jednak gorzej.

MeczTypKursBukmacher
JW – WartaNajniższa suma: 39,5+1.76LvBET

Szanse na wejście tej propozycji oceniam mniej więcej na 70%, co przy kursie @1,76 daje naprawdę spore value. Proponowany przeze mnie zakład nie jest zbyt popularny. W swojej ofercie ma go obecnie tylko legalny bukmacher LvBET.

Nie masz jeszcze konta? Pamiętaj, że podczas rejestracji możesz skorzystać z kodu promocyjnego o treści: BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.