PlusLiga: MKS Będzin vs Indykpol AZS Olsztyn (Typ i Analiza)

W przedostatnim spotkaniu 16. kolejki PlusLigi MKS Będzin podejmie w Sosnowcu drużynę Indykpolu AZS Olsztyn. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 20:30.

PlusLiga: Cerrad Czarni Radom vs Cuprum Lubin
PlusLiga: MKS Będzin vs Indykpol AZS Olsztyn

Poniedziałkowa potyczka będzie konfrontacją dwóch drużyn znajdujących się w dolnej połówce tabeli. Drużyna gospodarza zamyka trzynastozespołową stawkę, a olsztynianie, którzy odpadli ostatnio z Pucharu Konfederacji, są na dziesiątej pozycji.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że borykający się od początku sezonu z problemami kadrowymi siatkarze Indykpolu AZS mimo wszystko zdołali wygrać cztery spotkania o ligowe punkty. MKS Będzin ma na koncie tylko zwycięstwo nad fatalnym wówczas zespołem z Rzeszowa.

>>>EKSKLUZYWNY KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE!<<<

W pierwszej rundzie sezonu zasadniczego olsztynianie wygrali z będzinianami bez straty sety. Choć gwoli uczciwości należy zwrócić uwagę na fakt, że dwa pierwsze sety były bardzo zacięte i równie dobrze mógł je wygrać MKS.

Nie zmienia to jednak faktu, że tu i teraz w lepszej formie znajdują się podopieczni Michała Mieszko Gogola, którzy dysponują też większym potencjałem, i to oni mają dziś więcej szans na zgarnięcie punktów za zwycięstwo.

Uważam, że po wzrostach kursów na przyjezdnych nie ma sensu kombinować z handicapami. Lepiej zagrać na dowolną wygraną gości. Prognoza: 8/10.

MeczTypKursBukmacher
MKS – AZS21.55LvBET

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.