PlusLiga: Ostatni w Gdańsku i Lubinie (Typy i Analizy)

W piątek 5 kwietnia mogą rozstrzygnąć się losy rywalizacji o dziewiąte i jedenaste miejsce w PlusLidze. Stanie się tak, jeśli mecze wygrają dziś gospodarze. Jakie są na to szanse?

Sobota na parkietach PlusLigi
PlusLiga: Ostatni w Gdańsku i Lubinie

Trefl Gdańsk vs Indykpol AZS Olsztyn

Gdańszczanie od początku byli uznawani za faworyta rywalizacji o dziewiątą pozycję w PlusLidze, ale chyba nikt nie spodziewał się, że ćwierćfinaliści tegorocznej edycji Ligi Mistrzów CEV tak łatwo poradzą sobie w Olsztynie, gdzie kilka dni temu zwyciężyli bez straty seta. Blisko tego było dopiero w ostatniej partii, która rozstrzygała się na przewagi. Jednak i tu lepsi okazali się podopieczni Andrei Anastasiego, którzy zwyciężyli również w dwóch poprzednich potyczkach z olsztynianami w obecnym sezonie. Z tym, że w obu dopiero po tie-breakach. Jak będzie dziś? Wydaje się, że Trefl będzie powinien kontynuować serię aż siedmiu spotkań bez porażki z „Akademikami”, ale ci jakieś szanse na ugranie seta jednak mają i nie są one aż tak małe, jak mogą na to wskazywać kursy.

Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Trefl Gdańsk vs Indykpol AZS Olsztyn

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Cuprum Lubin vs Chemik Bydgoszcz

Podobnej dawki emocji, a może nawet większej, powinna dostarczyć nam dziś rywalizacja lubinian z bydgoszczanami. W końcu pierwsze spotkanie o jedenastą pozycję w klasyfikacji końcowej PlusLigi zakończyło się zwycięstwem Cuprum dopiero po tie-breaku, pomimo tego, że to Chemik prowadził już 2:1 w setach. Dziś ekipa gospodarza również ma więcej szans na końcowy sukces, ale zdecydowanie lepszą opcją niż typowanie zwycięzcy jest tutaj zakład na over setowy. Zresztą podobnie jak w pierwszym przypadku, gdzie kurs na wygraną Trefla nie przedstawia żadnego value.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Cuprum Lubin vs Chemik Bydgoszcz

MeczTypKursBukmacher
Trefl – AZS3,5+
1.60STS
Cuprum – Chemik3,5+1.46Etoto

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.