PlusLiga: PROJEKT Warszawa podejmie beniaminka na zakończenie kolejki! (Typy i analiza)

W poniedziałek 4 listopada rozegrane zostaną dwa ostatnie pojedynki 3. kolejki PlusLigi. W pierwszym z nich, już o godzinie 17:30, Projekt Warszawa podejmie w Arenie Ursynów beniaminka rozgrywek, Ślepsk Malow Suwałki.

PlusLiga: Projekt Warszawa podejmie beniaminka na zakończenie kolejki! (Fot.: Piotr Sumara/PLS/materiały prasowe)

PROJEKT Warszawa vs Ślepsk Malow Suwałki

Niespodziewanie dla nas kursy na faworyta ze stolicy wzrosły z poziomu +-@1,15 do +-@1,30 i zamierzamy z tego skorzystać, bo naszym zdaniem nie ma racjonalnego wytłumaczenia dla takich ruchów.

Oczywiście warszawianie mają swoje problemy związane z nie do końca jasną sytuacją finansowo-organizacyjną, ale wciąż dysponują składem, który może powalczyć nawet o mistrzostwo kraju. Zakładając, że do zdrowia wróci atakujący Artur Udrys, bo zakontraktowany do roli zmiennika Jan Król to jednak poziom pierwszoligowy.

Prawe skrzydło to obecnie najsłabszy punkt warszawskiego zespołu, ale poza tą pozycją na każdej innej ma graczy o klasę, jeśli nie dwie, lepszych od dzisiejszego rywala. Na rozegraniu Francuz Brizard, na przyjęciu jego rodak Tillie i Bartosz Kwolek, środek siatki to Nowakowski i Wrona, na libero Wojtaszek. Bardzo mocna paczka.

Kod na cashback w BetClic

Przekonały się o tym zresztą już dwie ekipy od podobnym do Ślepska potencjale – będzinianie i bydgoszczanie. Oba te mecze zostały przez podopiecznych Andrei Anastasiego wygrane za komplet punktów (3:1 i 3:0). ZAKSA też nie miała łatwo, choć ona akurat siatkarzy z Warszawy w meczu o Superpuchar Polski 2019 pokonała (3:1). Z tym, że 2 z 3 wygranych przed kędzierzynian setów były bardzo zacięte.

Suwalczanie, których prowadzi Andrzej Kowal, mają za sobą dopiero jeden mecz, ale za to jaki. Pokonali na „Podpromiu” Asseco Resovię Rzeszów w stosunku 3:1, czego nikt się nie spodziewał. Dziś już jednak wiemy, że rzeszowian leją dosłownie wszyscy, bo ograli ich również katowiczanie i olsztynianie. Nie ma więc co tego zwycięstwa przeceniać.

Nie twierdzimy, że PROJEKT Warszawa czeka dziś spacerek, ale wicemistrzowie kraju są zdecydowanym faworytem tej konfrontacji i powinni zgarnąć komplet punktów.

MeczTypKursBuk
PROJEKT – Ślepsk11,31eTOTO
PROJEKT – Ślepsk 1 (-1,5)1,62BetFan
Andreas Takvam5,5+1,50STS

Prognozy dla poszczególnych typów: 9/10, 7,5/10, 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: PROJEKT Warszawa vs Ślepsk Malow Suwałki


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.