PlusLiga: Ślepsk i Czarni powalczą o awans do play-off! (Typy i analiza)

Na cztery kolejki przed końcem rundy zasadniczej PlusLigi sytuacja w tabeli przedstawia się niesamowicie ciekawie, czego najlepszą ilustracją jest piątkowy pojedynek Ślepska Malow Suwałki z Eneą Cerrad Czarnymi Radom, który zainauguruje 22. kolejkę zmagań o siatkarskie mistrzostwo Polski.

PlusLiga: Ślepsk i Czarni powalczą o awans do play-off! (Typy i analiza)

Ślepsk Malow Suwałki vs Enea Cerrad Czarni Radom

Obie ekipy znajdują się obecnie na miejscach premiowanych awansem do fazy play-off, w której wystąpi osiem najlepszych ekip zasadniczej części zmagań. Oba zespoły łączy także taka sama liczba punktów (28), z tą różnicą, że drużyna gospodarza ma na koncie o jeden mecz rozegrany więcej.

Przewaga nad grupą pościgową, na której czele znajdują się olsztynianie wynosi jednak zaledwie dwa oczka. Dalej mamy Będzin z czterema punktami straty i Zawiercie z pięcioma. Tak naprawdę tylko zespół, który wygra dziś za trzy punkty będzie mógł złapać głębszy oddech na finiszu rundy.

Faworyta jednak bardzo trudno wskazać. Zwłaszcza, że spotkanie odbędzie się w Suwałkach, gdzie podopieczni Andrzeja Kowala potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i ograć za trzy oczka nawet rozpędzoną PGE Skrę Bełchatów (3:1), jak to miało miejsce parę tygodni temu.

BetFan – kod promocyjny i bonus na start

Radomianie z kolei są w niesamowitym gazie, o czym świadczą efektowne zwycięstwa nad liderująca stawce VERVĄ Warszawa (3:1 u siebie) oraz z czwartym w tabeli Jastrzębskim Węglem (3:0 na wyjeździe). Muszą one robić wrażenie.

Wobec tych wszystkich faktów wydaje się, że najbezpieczniejszą opcją jest gra na overy w tym meczu i trzy-cztery takie propozycje w ofertach różnych firm bukmacherskich wyszperaliśmy. Oby więc wbrew wszystkim faktom nie był to jednostronny pojedynek, co czasem w sporcie się przecież zdarza.

MeczTypKursBuk
Ślepsk – Czarni3,5+1,45forBET
Ślepsk – Czarni178,5+1,55BetFan
N.Szerszeń – U/O17,5+1,85STS

Prognozy: 8/10, 7/10, 6/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.