PlusLiga: Startują ćwierćfinały! (Typy i Analizy)

Już w środę 27 marca czekają nas pierwsze emocje związane z rywalizacją w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn. To właśnie tego dnia rozpoczniemy zmagania w obu parach 1/4 finału PlusLigi.

Sobota na parkietach PlusLigi
PlusLiga: Startują ćwierćfinały!

Jastrzębski Węgiel vs PGE Skra Bełchatów

Środę z PlusLigą rozpoczniemy o godzinie 17:30, bo właśnie wtedy rozpocznie się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten dzień potyczek. Patrząc tylko na statystyki z jej faworyta należałoby uznać jastrzębian. W końcu to oni zajęli trzecią pozycję po rundzie zasadniczej, a bełchatowianie dopiero szóstą. Jakby tego było mało, siatkarze Jastrzębskiego Węgla zwyciężyli w obu bezpośrednich potyczkach, do jakich doszło w tym sezonie, i to za komplet punktów (3:1). Generalnie cztery ostatnie potyczki kończyły się zwycięstwami klubu ze Śląska, a tylko raz PGE Skra zdołała urwać im dwa sety. Niemniej wydaje mi się, że ostatnimi czasy to bełchatowianie idą w górę, a drużyna gospodarza w dół, jeśli chodzi o formę. Z tego też powodu uderzam w stronę przyjezdnych, podpierając się handicapem (+1,5 seta).

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Jastrzębski Węgiel vs PGE Skra Bełchatów

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Cerrad Czarni Radom

Równie wiele emocji i pewnie nie mniej dobrej siatkówki powinniśmy zobaczyć od godziny 20:30 w Zawierciu, gdzie „Jurajscy Rycerze” podejmą w swojej twierdzy radomian, z którymi w obecnym sezonie mierzyli się już trzykrotnie. Wyniki były dosyć przewrotne, bo Cerrad Czarni wygrali 3:0 na wyjeździe, żeby potem przegrać w Pucharze Polski u siebie w stosunku 3:1, a kilkanaście dni później zwyciężyć na własnym parkiecie w takim samym stosunku. Ta para jest tak wyrównana, że moim zdaniem typowanie zwycięzcy jest loterią. Zdecydowanie lepszą opcją wydaje się być tutaj over setowy.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Cerrad Czarni Radom

MeczTypKursBukmacher
JW – PGE Skra2 (+1,5)
1.52Etoto
Warta – Czarni3,5+1.40STS

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.