Niedzielna rywalizacja Aluronu Virtu Warty Zawiercie z Cerrad Czarnymi Radom wyłoni ostatniego uczestnika rywalizacji o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Początek decydującego boju o godzinie 17:30.

PlusLiga: W niedzielę poznamy ostatniego półfinalistę!
PlusLiga: W niedzielę poznamy ostatniego półfinalistę!

Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Cerrad Czarni Radom

Dzisiejsza konfrontacja zapowiada się szalenie interesująco. W dwóch pierwszych każda z drużyn wykorzystała atut własnego boiska, ale żadnej nie przyszło to bez trudu. Zawiercianie zwyciężyli na swoim parkiecie dopiero po tie-breaku, a goście potrzebowali do tego czterech setów. Dwa poprzednie pojedynki również rozgrywane były na dłuższym niż trzysetowy dystansie. Tylko pierwsze bezpośrednie starcie, w PlusLidze, zakończyło się po nieco ponad godzinie, ale to był sam początek rozgrywek, kiedy jeszcze zespól z Zawiercia nie występował w swoim aktualnym składzie. Także podstawowym i tym najpewniejszym typem na dziś wydaje się być zakład na over setowy. Drugim, już zdecydowanie bardziej ryzykownym, typ na wygraną którejś z ekip. Ja stawiam na gospodarzy, którzy w swojej twierdzy przegrywają niezwykle rzadko.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

MeczTypKursBukmacher
Warta – Czarni3,5+1.45Etoto
Warta – Czarni 11.90TOTALbet

Prognoza: 8/10 i 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Aluron Virtu Warta Zawiercie vs Cerrad Czarni Radom

Darmowy zakład w Etoto

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl