PlusLiga: Zawiercianie przed wielką szansą! (Typy i Analiza)

W sobotę 23 marca odbędą się dwa spotkania 26. kolejki rozgrywek PlusLigi, która kończy zmagania w rundzie zasadniczej. Jedną z ostatnich niewiadomych pozostało to, kto zajmie miejsca 4-6, co jest bardzo istotne w kontekście fazy play-off. Dziś przed wielką szansą zaklepania najwyższego z nich staną siatkarze z Zawiercia.

Sobota na parkietach PlusLigi
PlusLiga: Zawiercianie przed wielką szansą!

Cuprum Lubin vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

Sytuacja w tabeli PlusLigi wygląda tak, że drużyna gości pokonując dzisiaj lubinian awansuje na czwartą pozycję, dzięki czemu w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn będzie dysponować przewagą własnego boiska. W razie porażki może spać nawet na szóstą pozycję, co oznaczałoby w 1/4 finału rywalizację z Jastrzębskim Węglem, a nie z Cerrad Czarnymi Radom, którzy wydają się być ekipą jednak o niższym potencjale.

Dla Cuprum jest to spotkanie, które tak naprawdę niewiele może zmienić. Awans na jedenastą pozycję po rundzie zasadniczej pozwoli jedynie cieszyć się z przewagi własnego parkietu w play-offach o tę właśnie pozycję, gzie rywalem będzie Chemik Bydgoszcz.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Już tylko zajmowane obecnie miejsca dobitnie pokazują, że zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu są podopieczni Marka Lebedew, którzy sprawili ogromną niespodziankę w obecnym sezonie, a przecież nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Jest to bez wątpienia ekipa o dwie klasy lepsza od siatkarzy z Lubina, więc każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo przyjezdnych będzie dla mnie naprawdę sporą niespodzianką.

Sądzę, że tu nie ma co szukać kwadratowych jaj. Typy na wygraną i zwycięstwo za trzy punkty wydają się tymi najlepszymi. Szkoda tylko, że kursy już poleciały w dół.

MeczTypKursBuk
Cuprum – Warta21.32STS
Cuprum – Warta2 (-1,5)1.60Fortuna

Prognozy: 8/10, 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Cuprum Lubin vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

Freebet w Fortunie; Kod: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.