Sparingi polskich siatkarek z reprezentacją Niemiec są jednym z ostatnich akordów przygotowań Biało-Czerwonych do rozpoczynających się już w najbliższy piątek Mistrzostw Starego Kontynentu, które zagoszczą między innymi w Polsce. Jak wypadła próba generalna?

Polki w formie przed Mistrzostwami Europy, które startują już za kilka dni! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Podopieczne Jacka Nawrockiego mają za sobą już dwa mecze towarzyskie z Niemkami. W tym czwartkowym nasze siatkarki wygrały po tie-breaku. W piątek mieliśmy już prawdziwą demonstrację siły, która zaowocowała zwycięstwem w stosunku aż 5:0. 5:0, bo trenerzy umówili się w obu przypadkach na rozegrania pięciu partii bez względu na okoliczności.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Jak więc widać próba generalna przed zbliżającymi się wielkimi krokami turniejem wypadła naprawdę okazale. Cieszy zwłaszcza to, że dziewczyny nie podłamały się przegraną 1:3 z Serbią w swoistym finale interkontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

Warto odnotować przede wszystkim znakomitą dyspozycję naszych atakujących. W pierwszym ze spotkań Katarzyna Zaroślińska-Król zdobyła aż 31 oczek. W drugim Malwina Smarzek zapisała na swoim koncie 22 punkty.

Cashback na start

Przypominamy, że Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet rozpoczną się w piątek 23 sierpnia, a ich wielki finał zaplanowano na ósmy dzień września.

W pierwszej fazie, która odbędzie się w aż czterech krajach, Biało-Czerwone swoje mecze rozgrywać będą w Łodzi, gdzie zmierzą się kolejno z: Słowenkami, Portugalkami, Ukrainkami, Belgijkami i Włoszkami.

Awans do fazy play-off wywalczą po cztery najlepsze zespoły. Nie wyobrażamy sobie, żeby wśród nich mogło zabraknąć Polek, które mają za sobą bardzo udane występy chociażby w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019.

Typy i analizy do spotkań 2019 CEV Volleyball European Championship znajdziesz oczywiście na naszym blogu. Pierwsze już w środę lub czwartek.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl