Polska środa na europejskich parkietach! (Typy i analizy)

W środę poza zmaganiami w Lidze Siatkówki Kobiet czeka nas także szereg spotkań w europejskich pucharach siatkarzy. Na parkiecie zobaczymy między innymi drużyny VERVY Warszawa i Aluronu Virtu CMC Zawiercie. To właśnie te potyczki wzięliśmy pod naszą lupę.

Polska środa na europejskich parkietach! (Fot.: CEV)

VERVA Warszawa vs Benfica Lizbona

Wicemistrz Polski i aktualny lider tabeli PlusLigi pomimo pewnych problemów kadrowych spisuje się bez zarzutu na krajowym podwórku, gdzie w lidze przegrał tylko jeden mecz, a u siebie nie stracił nawet jednego punktu. Gorzej wygląda to w Lidze Mistrzów CEV, gdzie podopieczni Andrei Anastasiego nie tylko przegrali po walce z Perugią (1:3), ale dostali też sensacyjne baty od Benfici Lizbona (1:3). Dziś przyszedł czas rewanżu i możemy być niemal pewni, że tym razem włoski szkoleniowiec nie pośle do gry ponownie dublerów tylko nauczony doświadczeniem pośle do boju najmocniejszy skład. Zwłaszcza, że wynik tego pojedynku jest bardzo istotny w kontekście walki o awans do fazy play-off. Grający na poważnie warszawianie rozbili 3:0 francuskie Tours VB (wygrało w Lizbonie 3:1 i +10 w małych punktach), więc nie mamy wątpliwości, że dziś VERVA Warszawa zgotuje rywalom piekło. Stawiamy na wygraną za komplet oczek i dużą różnicą małych punktów.

Nowy kod promocyjny BetClic

Aluron Virtu CMC Zawiercie vs Spor Toto Ankara

W środę swój kolejny mecz w Pucharze Challenge rozegrają też debiutujący w europejskich pucharach zawiercianie. Ich rywalem będzie turecki Spor Toto Ankara. Drużyna oparta na przeciętnych Turkach, którzy są wspierani przez klasowych graczy zagranicznych jak Argentyńczyk Nicholas Bruno czy Australijczyk Lincoln Williams. Całościowo jednak to Aluron Virtu ma dużo mocniejszy skład i naszym zdaniem podopiecznym Marka Lebedew planów nie powinna pokrzyżować nawet sensacyjna wymiana rozgrywających, czego konsekwencją jest odejście Michała Masnego. Pozostali gracze mają na tyle jakości, że powinni sobie poradzić z tureckim zespołem, który jest bardzo nierówny. Gdyby nie to, że mecz odbędzie się w Dąbrowie Górniczej, uznalibyśmy wygraną „Jurajskich Rycerzy” za pewniaka, a tak widzimy po prostu na tym typie spore value. Choć zdajemy sobie sprawę, że nie są w optymalnej dyspozycji, co podczas rewanżu w Turcji może być faktycznym problemem. Dziś nie powinno.

MeczTypKursBuk
VERVA – Benfica1 (-12,5)1,52Fortuna
Zawiercie – Ankara11,60STS

Prognoza: 7/10 i 6/10.
Europejskie puchary na żywo w Internecie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.