Reprezentacja Polski, dzięki sobotniemu zwycięstwu nad Niemcami (3:1) i jednoczesnym porażkom Włochów i Kanadyjczyków, zapewniła sobie awans do Final Six drugiej edycji FIVB Volleyball Nations League.

Polska w turnieju finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów 2019! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
Polska w turnieju finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów 2019! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Podopieczni Vitala Heynena wygrali dziesięć z czternastu dotychczasowych spotkań w ramach fazy interkontynentalnej SLN 2019 i już na pewno nie zostaną wyprzedzeni przez reprezentacje Włoch i Kanady, które mają na swoim koncie osiem zwycięstw i tak jak my tylko jedno spotkanie do rozegrania.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bezpośrednio po wczorajszym zwycięstwie nad Niemcami (3:1) Biało-Czerwoni nie mogli być jeszcze pewni swego, ale w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego, swoje spotkania przegrała zarówno Italią (0:3 z Brazylią) i Kanada (0:3 z Francją).

Tym samym polska drużyna narodowa, po raz drugi z rzędu, awansowała do turnieju finałowego „Światówki”, pomimo ogromnej liczby rotacji w składzie i sprawdzenia ponad dwudziestu zawodników, w tym wielu debiutantów.

Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 odbędzie się w Chicago w dniach 10:14 lipca. Poza nami zagrają tam również Amerykanie, Irańczycy, Rosjanie, Brazylijczycy i Francuzi.

Przypominamy, że przed rokiem Biało-Czerwoni zajęli piątą pozycję w klasyfikacji końcowej, przegrywając oba swoje mecz w turnieju finałowym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl