Polski dzień w Lidze Mistrzyń CEV (Typy i Analizy)

Wtorek 5 lutego na siatkarskich parkietach upłynie przede wszystkim pod znakiem rywalizacji w Lidze Mistrzyń CEV, gdzie dzisiaj swoje mecze rozegra dwóch przedstawicieli Ligi Siatkówki Kobiet.

Polski dzień w Lidze Mistrzyń CEV
Polski dzień w Lidze Mistrzyń CEV (Fot. CEV)

ŁKS Commercecon Łódź vs Savino Del Bene Scandicci (godzina 18:00): Łódzkim „Wiewiórom” po raz kolejny w ostatnim czasie przyjdzie rywalizować z przedstawicielem włoskiej Lega Pallavolo Serie A1. W poprzedniej kolejce siatkarskiej Champions League, łodzianki nie sprostały innemu przedstawicielowi tej ligi, Imoco Volley Conegliano, przegrywając u siebie 0:3 i bardzo wysoko w małych punktach (-23). Scandicci aż tak mocne nie jest, ale będzie zdecydowanym faworytem i każdy ugrany set będzie ogromnym sukcesem ŁKS-u. Szanse na to nie są jednak zbyt wielkie. Osobiście typuje tu przekonującą wygraną przyjezdnych w małych punktach. W pierwszej potyczce było to aż +19. Prognoza: 7/10.

RC Cannes vs Grot Budowlani Łódź (godzina 20:30): Druga z łódzkich ekip będzie miała nieco łatwiejsze zadanie, pomimo tego, że zagra na gorącym terenie i bez Magdaleny Stysiak, która dołączyła już do drużyny i zadebiutowała w jej barwach podczas ostatniego meczu ligowego. Polki uchodzą za faworyta w konfrontacji z francuskim zespołem, ale trudno, żeby było inaczej skoro wygrały u siebie 3:0. Było to jednak bardzo zacięte spotkanie, bo każdy set kończył się różnicą dwóch oczek. Łodzianki są faworytkami i bardzo by im się ta wygrana dziś przydała, ale warto pamiętać, że nie mówimy tu o żadnym „pewniaku”. Prognoza: 6/10.

MeczTypKursBukmacher
ŁKS – Scandicci 2 (-12,5)1,48Fortuna
Cannes – Budowlani21,66Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.