Polski wtorek w Lidze Mistrzyń (Typy i Analizy)

We wtorek 26 lutego rozegrana zostanie ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzyń w piłce siatkowej. Swoje spotkania rozegrają dziś miedzy innymi oba łódzki kluby, które w miniony weekend mierzyły się ze sobą w derbach, które zakończyły się emocjonującym tie-breakiem.

Polski wtorek w Lidze Mistrzyń (Fot. CEV)

Minchanka Mińsk – Grot Budowlani Łódź

Siatkarki Budowlanych wciąż mają szansę awansować do ćwierćfinałów Ligi Mistrzyń CEV, ale bezwzględnie muszą dziś wygrać i to najlepiej za komplet punktów. Na papierze są zdecydowanym faworytem, ale w mojej ocenie nie aż takim, jak sugerują to aktualne kursy. To, że ktoś musi wygrać przecież nie oznacza jeszcze, iż na pewno to zrobi. W końcu po drugiej stronie siatki stanie przeciwnik z takim samym założeniem. Mało tego, zagra na własnym terenie i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Minchanka jest w miarę solidną ekipą, co pokazała w rywalizacji z RC Cannes (3:1) czy nawet w pierwszej konfrontacji z łodziankami. Przegranej 0:3, ale po walce. Ponadto trzeba zauważyć, że polski zespół boryka się z dużymi problemami kadrowymi. Trener Krzyształowicz nie będzie mógł skorzystać z trzech przyjmujących. Babicz i Twardowska są kontuzjowane, a Stysiak grała już w LM w barwach Chemika. Z tego powodu uważam, że mamy spore value po stronie Minchanki. Zarówno na handi setowym, jak i przede wszystkim tym punktowym. Początek o godzinie 18:00.
Prognoza: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Minchanka Mińsk – Grot Budowlani Łódź

Freebet od bukmacher forBET, KOD: BETONLINE

Imoco Voley Conegliano vs ŁKS Commercecon Łódź

Dwie i pół godziny później na parkiet wyjdą zawodniczki ŁKS-u, które zmierzą się z Imoco Volley Conegliano. Dla „Łódzkich Wiewiór” to mecz o pietruchę, ale Włoszki walczą o życie. To już wystarczający powód, żeby zagrać na ich szybkie i przekonujące zwycięstwo, bo różnica klas jest ogromna. Do tego dochodzi atut własnego boiska i fakt, że w pierwszej konfrontacji łodzianki nie były w stanie nadążyć za włoskimi siatkarkami, przegrywając u siebie poszczególne sety 20:25; 15:25; 17:25. Dziś lepszego efektu się nie spodziewam. Zwłaszcza, że liderki zespołu, a więc Regiane Bidias i Monika Bociek mogą być oszczędzane przed zbliżającym się wielkimi krokami turniejem finałowym Pucharu Polski.
Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Imoco Voley Conegliano vs ŁKS Commercecon Łódź

MeczTypKursBukmacher
Mińsk – Łódź1 (+16,5)1.68Fortuna
Conegliano – ŁKS131,5-1.80forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.