Polsko-polska wojna w Lidze Mistrzów CEV! (Typy i analiza)

W czwartek 14 lutego odbędą się cztery ostatnie pojedynki w ramach piątej kolejki zmagań w fazie grupowej siatkarskiej Champions League. Z polskiej perspektywy tym zdecydowanie najciekawszym będzie konfrontacja Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów. Początek o godzinie 18:00!

Polsko-polska wojna w Lidze Mistrzów CEV!
Polsko-polska wojna w Lidze Mistrzów CEV! (Fot. CEV)

Czwartkowe starcie będzie miało kluczowe znaczenie dla obu ekip w kontekście walki o awans do fazy play-off. Przy czym gdańszczanie mają zdecydowanie większe pole manewru, bo nawet porażka za trzy punkty nie przekreśla definitywnie ich szans. Ani na sam awans, ani na zajęcie pierwszego miejsca w grupie „D”.

Dużo gorzej wygląda sytuacja bełchatowian, którzy przegrywając praktycznie stracą szansę na przejść do fazy pucharowej. Z tego też powodu robione jest wszystko, żeby na nogi postawić kontuzjowanych liderów zespołu. Szanse na występ w Gdańsku mają Mariusz Wlazły i Milad Ebadipour, co byłoby potężnym wzmocnieniem.

„Na pewno nie liczymy na porażkę. Wręcz przeciwnie, jedziemy tam po zwycięstwo i chcemy tego dokonać oraz zająć pierwsze miejsce w grupie. Po to jesteśmy, żeby grać takie spotkania. Ja się osobiście cieszę, że czeka nas mecz takiej rangi” – powiedział redakcji oficjalnego portalu PGE Skry Grzegorz Łomacz, rozgrywający bełchatowian, a w przeszłości zawodnik klubu z Gdańska.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fundamentalne znaczenie dla przebiegu spotkania będzie miało oczywiście to w jakim składzie ostatecznie wystąpią przyjezdni. Można być jednak pewnym, że w każdym zestawieniu będą walczyć jak lwy. Po drugiej stronie siatki też nie staną potulne kotki, więc zapowiada nam się interesujący i zacięty pojedynek.

Z tego też powodu najsensowniejszym typem wydaje się tu zakład na over 3,5 seta. Jeśli chodzi o zwycięzcę tej konfrontacji, to value jest obecnie tylko po stronie gości. Wydaje się, że po kursie 2,55 warto zaryzykować ich wygraną. Zwłaszcza, że wygrywali z Treflem pięć ostatnich pojedynków.

Prognozy: 8/10 i 5/10.

MeczTypKursBukmacher
Trefl – Skra3,5+1.46Etoto
Trefl – Skra22.55TOTALbet

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback