Poniedziałek na polskich parkietach! (Typy i analizy)

W poniedziałek 10 lutego czeka nas raptem kilka siatkarskich spotkań, w tym dwa na polskich parkietach. Po jednym meczu rozegrają zespoły rywalizujące w Lidze Siatkówki Kobiet oraz w PlusLidze. To właśnie nim poświęcony jest ten tekst.

Poniedziałek na polskich parkietach! (Fot.: FIVB)

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Energa MKS Kalisz

Zaczniemy w bydgoskiej Łuczniczce, gdzie miejscowy Bank Pocztowy Pałac podejmie zespól z Kalisza. To pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli, którzy walczą o udział w fazie play-off rozgrywek. Póki co bliżej realizacji tego celu jest drużyna przyjezdna, która zajmuje ósmą pozycję i ma o trzy oczka więcej od dzisiejszych rywalek, ale też o jeden mecz rozegrany więcej. W pierwszym meczu lepsze w czterech setach okazały się bydgoszczanki, w których i dziś widzimy faworyta. Ale naszym zdaniem szanse na to, że spotkanie rozstrzygnie nie rozstrzygnie się w trzech setach są znacznie większe, niż na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn i dlatego naszą główną propozycją na ten pojedynek jest over setowy.

Nowy kod promocyjny BetClic

Enea Cerrad Czarni Radom vs Asseco Resovia Rzeszów

W poniedziałek czeka nas także interesujący pojedynek w PlusLidze, w którym radomianie zmierzą się z rzeszowianami. Również w tym przypadku obie ekipy walczą o awans do fazy play-off, a my zamierzamy pograć over setowy, który wydaje się zdecydowanie najbezpieczniejszą opcją w tym wypadku. To oczywiście nie znaczy, że typ na pewno wejdzie, ale patrząc na postawę obu ekip, które wygrały dotychczas tylko po sześć spotkań, żaden inny typ nie przychodzi nam do głowy. Także z tego powodu, że tylko około 20% meczów z udziałem Czarny oraz Resovii w bieżącym sezonie kończyło się w trzech partiach. H2H? Tu podobnie – cztery ostatnie i aż osiem z dziesięciu te mecze grane na dystansie pięciu lub czterech setów. Żal byłoby nie spróbować.

MeczTypKursBuk
Pałac – MKS3,5+1,50BetClic
Czarni – Resovia3,5+1,41BetClic
Lemański – U/O10,5+1,80STS

Prognozy: 7/10, 8/10, 6/10.

Co do typu na zdobycz punktową Bartłomieja Lemańskiego, warto zauważyć, że jego współpraca z rozgrywającymi wygląda coraz lepiej i ma już na koncie kilka dwucyfrówek. Ostatnio zdobył nawet blisko dwadzieścia oczek, co pokazuje w jak dobrej jest dyspozycji i gdzie odejścia szukają sypacze, kiedy zawodzą skrzydła.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.