W poniedziałek 4 marca rozegrany zostanie ostatni mecz 21. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w którym BKS Profi Credit Bielsko-Biała podejmie Developres Sky Res Rzeszów. Początek o godzinie 17:30.

Poniedziałek z Ligą Siatkówki Kobiet

BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Developres SkyRes Rzeszów

Dla bielszczanek jest to potyczka już tylko o prestiż, bo pewnym jest, że do fazy play-off przystąpią z szóstej pozycji i to się już w żaden sposób zmienić nie może. Rzeszowianki zapewniły sobie drugą pozycję, ale wciąż mają cień szansy, żeby przeskoczyć Chemika Police i zając pierwszą pozycję po rundzie zasadniczej. Zwłaszcza, że policzanki zagrają z ŁKS-em na wyjeździe.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Z drugiej strony trzeba pamiętać, że przez podopiecznymi Lorenzo Micelliego już w ten weekend zmagania w turnieju finałowym Pucharu Polski, więc trudno tak do końca przewidzieć, jak rzeszowianki podejdą do dzisiejsze konfrontacji z BKS-em.

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Zostawiając na boku to, czego przewidzieć i tak się nie da, ostatnimi czasy w zdecydowanie lepszej dyspozycji są przyjezdne, które wygrały dziewięć ostatnich pojedynków, a w sumie aż czternaście z piętnastu, jakie rozegrały od połowy listopada minionego roku. BKS mniej więcej połowę tego.

Jako że jesteśmy na końcu rundy rewanżowej, to za nami też jedno bezpośrednie starcie obu ekip. W Rzeszowie drużyna gospodarza wygrała bardzo wysoko. 3:0 w setach i różnicą aż 37 małych oczek! Dziś tak łatwo nie będzie, ale typ na Rzeszów z handi punktowym wygląda obiecująco.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: BKS Profi Credit Bielsko-Biała vs Developres SkyRes Rzeszów

MeczTypKursBukmacher
BKS – Rzeszów2 (-7,5)1.44Fortuna

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl