Poniedziałkowe ostatki, czyli starcie Radomki z PTPS-em! (Typ i analiza)

W poniedziałek 18 listopada o godzinie 17:30 rozpocznie się ostatni pojedynek w ramach 5. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020, w którym E.Leclerc Radomka Radom podejmie zespół Enei PTPS-u Piła.

Poniedziałkowe ostatki, czyli starcie Radomki z PTPS-em! (Fot.: FIVB)

Radomka Radom vs PTPS Piła (17:30)

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nasi eksperci nieco zaspali – po udanym weekendzie jest w pełni zrozumiałe – i kursy na zwycięstwo drużyny gospodarza wyraźnie już spadły, ale w dalszym ciągu widać w ofercie na ten mecz zakłady ze sporym value.

W radomskim zespole mamy małe zamieszanie spowodowane zmianą na stanowisku trenera (Jacka Skroka zastąpił Adam Grabowski – przyp.), ale nie powinno to negatywnie wpłynąć na zespół. Na ogół bowiem zawodnicy mobilizują się bardziej po takich roszadach, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i między innymi stąd wziął się tzw. „efekt nowej miotły”.

Generalnie jednak za proponowanym typem przemawiają jeszcze inne rzeczy. Radomka dysponuje z pewnością większych potencjałem, którego do tej pory jeszcze w pełni nie pokazała, ale jest to tylko kwestia czasu. Ponadto to po jej stronie będzie dziś atut własnego boiska, co ma bardzo duże znaczenie w siatkówce. Przede wszystkim dla elementu zagrywki, ale nie tylko.

Kod na cashback w BetClic

To wszystko powinno pomóc radomiankom w odniesieniu pierwszego zwycięstwa, które zapewne przyszłoby dużo wcześniej niż w dopiero ósmym meczu, gdyby terminarz był bardziej łaskawy. Ale jak się grało wyłącznie z ekipami z TOP6, to trudno oczekiwać lepszych wyników niż te dwa zgromadzone oczka.

Pilanki miały równie trudno, ale zdołały wykorzystać problemy bielszczanek i ŁKS-u, dzięki czemu mają na swoim koncie dwie wygrane i zostały uznane przez bukmacherów za faworytki tej poniedziałkowej konfrontacji, co już zweryfikował rynek, odwracając notowania.

Value jednak wielkiego na drużynie gospodarza nie ma, ale już na zakładzie, że konfrontacja nie rozstrzygnie się w trzech setach dostrzegamy je jak najbardziej i zamierzamy z tego skorzystać.

MeczTypKursBuk
Radom – Piła3,5+1,47BetClic

Prognoza: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: E.Leclerc Radomka Radom vs Enea PTPS Piła


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.