Poniedziałkowe ostatki (Typy i Analizy)

W poniedziałek 11 lutego rozegrane zostaną ostatnie mecze weekendowych kolejek PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. Wielkiego wyboru nie ma, ale i tak może być interesująco.

Poniedziałkowe ostatki
Poniedziałkowe ostatki

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź (godzina 17:30): Pojedynek sąsiadek w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. W razie zwycięstwa bydgoszczanki zrównają się punktami z łodziankami, które zajmują obecnie czwartą pozycję w stawce. Szanse na to nie są jednak szczególnie wielkie, bo to przyjezdne są faworytkami dzisiejszej konfrontacji. Dysponują po prostu lepszym zespołem, posiadając zawodniczki o większym potencjale praktycznie na każdej pozycji. Wyjątkiem jest lewe skrzydło, gdzie poziom po obu stronach siatki jest podobny. Warto również przypomnieć, że w ostatnich dniach znacząco wzrosła siła ognia na skrzydłach, bo do Grot Budowlanych dołączyła Magdalena Stysiak. Jeśli do tego dodamy, że podopieczne Błażeja Krzyształowicza wygrały dotychczas wszystkie spotkania wyjazdowe, to typ na ich wygraną w dniu dzisiejszym nikogo nie powinien dziwić.
Prognoza: 8/10.

Cerrad Czarni Radom vs Chemik Bydgoszcz (godzina 20:30): W drugiej poniedziałkowej rywalizacji, która odbędzie się w ramach zmagań w PlusLidze, faworyt jest jeszcze wyraźniejszy. Są nim oczywiście radomianie, którzy w tym roku chcieliby powalczyć o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Komplet punktów dla Cerrad Czarnych wydaje się formalnością, ale to nie oznacza, że przyjezdni położą się na parkiecie i oddadzą mecz bez walki. To nie leży w charakterze ekip prowadzonych przez Jakuba Bednaruka. W związku z tym wydaje mi się, że goście będą potrafili się przynajmniej trochę postawić w poszczególnych setach i unikną pogromów w partiach.
Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Pałac – Budowlani21,41Etoto
Czarni – Chemik
Najniższa suma: 40,5+1,68LvBET

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.