Poniedziałkowe ostatki w LSK! (Typy i analiza)

W poniedziałek 20 stycznia odbędzie się, zaplanowane jako ostatni mecz 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, starcie E.Leclerc Radomki Radom z Energą MKS Kalisz. Początek o godzinie 17:30.

Poniedziałkowe ostatki w LSK! (Fot.: CEV)

E.Leclerc Radomka vs MKS Kalisz (17:30)

Choć kursy na to jasno nie wskazują, naszym zdaniem zdecydowanym faworytem tego pojedynku są przyjezdne, które naszym zdaniem na przestrzeni dotychczasowych kolejek pokazywały lepszą, a przede wszystkim regularniejszą siatkówkę.

W efekcie zgromadziły o osiem oczek więcej od przedostatnich w stawce radomianek wygrywając pięć z trzynastu spotkań, kiedy to drużynie gospodarza udało się zwyciężyć zaledwie trzykrotnie.

W bezpośrednim starciu, które odbyło się w pierwszej rundzie zmagań, ekipa MKS-u Kalisz wywalczyła komplet punktów. Siatkarkom z Radomia udało się urwać co prawda jednego seta, ale to wszystko, na co było je stać tamtego dnia.

Nowy kod promocyjny BetClic

Czy dziś mogą liczyć na więcej? Z pewnością atut własnego boiska jest sporym handicapem. Ale nie wydaje nam się, żeby miał on być decydujący. Ok, dwa z trzech zwycięstw zostały odniesione przez Radomkę u siebie, ale z autsajderami z Warszawy i Wrocławia, więc nie ma to większego znaczenia.

Kaliszanki dysponują ciekawym składem i zaledwie dziewiąta pozycja w stawce również może być pewnym rozczarowaniem. Ścisk jest jednak taki, że seria paru zwycięstw może wywindować ja nawet na szóste miejsce. Jak rozpocząć taki marsz, jak nie przeciwko przedostatniej ekipie w tabeli.

MeczTypKursBuk
Radomka – Kalisz21,80BetClic
Radomka – Kalisz 3,5+1,40BetFan

Prognozy: 6/10, 8/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.