Poniedziałkowe ostatki w LSK (Typy i Analiza)

Dziewiętnastą kolejkę zmagań w Lidze Siatkówki Kobiet zakończy pojedynek dwóch beniaminków, Energa MKS Kalisz podejmie na własnym parkiecie E.Leclerc Radomkę Radom. Początek o godzinie 17:30.

Poniedziałkowe ostatki w LSK
Poniedziałkowe ostatki w LSK

Choć to pojedynek dopiero jedenastej ekipy w stawce z siódmą, to emocji na parkiecie w Kaliszu nie powinno zabraknąć. Zwłaszcza, że obie ekipy w ostatnich tygodniach wyraźnie odżyły i z meczu na mecz prezentują coraz to lepszą siatkówkę, a na ich spotkaniach naprawdę trudno się nudzić.

Ma to oczywiście związek ze zmianami kadrowymi, a precyzyjniej rzecz ujmując na wzmocnieniach składu. W przypadku kaliszanek dochodzi też zmiana na stanowisku szkoleniowca pierwszego zespołu. W miejsce Mariusza Wiktorowicza przyszedł Jacek Pasiński i zmienił oblicze zespołu jak za dotknięciem czarodziejskie różdżki.

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Wracając do wspomnianych wcześniej wyników. Energa MKS wygrała dwa z pięciu tegorocznych starć, a w dwóch kolejnych punktowała. Radomka ma cztery zwycięstwa w siedmiu pojedynkach. Co ciekawe, wszystkie wygrywała lub przegrywała w trzech setach.

Dzisiaj takiego scenariusza jednak się nie spodziewam. Wydaje mi się, że cztery sety to minimum. Ponadto uważam, że faworytem jest niżej notowany gospodarz, którego gra ostatnimi czasu podoba mi się bardzo. Kluczem do wygranej powinien być tu blok.

Prognozy: 8/10 i 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Energa MKS Kalisz vs E.Leclerc Radomka Radom

MeczTypKursBukmacher
Kalisz – Radom11.50STS
Kalisz – Radom3,5+1.40LvBET

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.