Poniedziałkowe ostatki w PlusLidze (Typy i Analiza)

W poniedziałek 25 lutego odbędą się dwa ostatnie pojedynki 20. kolejki rozgrywek PlusLigi. Ciekawie powinno być przede wszystkim w Bydgoszczy, gdzie Jastrzębski Węgiel będzie się starał odrobić straty spowodowane porażką u siebie z Indykpolem AZS Olsztyn. Początek o godzinie 17:30.

Poniedziałkowe ostatki w PlusLidze
Poniedziałkowe ostatki w PlusLidze

Chemik Bydgoszcz vs Jastrzębski Węgiel

Sytuacja wygląda tak, że na siedem meczów przed końcem rundy zasadniczej rozgrywek PlusLigi jastrzębianie tracą cztery punkty do drugiego w stawce ONICO Warszawa. Mają też na koncie jedną wygraną mniej, ale dzisiaj powinno się to zmienić, bo przyjdzie im się zmierzyć z Chemikiem, od którego słabsze są tylko dwa zespoły, MKS Będzin i Cuprum Lubin.

Dzisiejsza konfrontacja jest o tyle istotna, że do fazy play-off awansuje co prawda aż sześć najlepszych ekip, ale tylko dwie z nich od razu zapewnią sobie miejsce w półfinałach. Pozostałe o to prawo będą walczyć w pierwszej rundzie fazy pucharowej. Stawka jest więc naprawdę spora.

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

W związku z tym nie ma mowy o żadnym lekceważeniu, odpuszczaniu czy odpoczynku dla liderów przed teoretycznie ważniejszymi potyczkami ze zdecydowanie wyżej notowanymi przeciwnikami. Goście przyjadą w pełnym składzie i nie będą się oszczędzać, a to zła nowina dla bydgoszczan, którzy od ścisłej czołówki zbierają regularnie baty. Nawet u siebie, choć ostatnio pozytywnie zaskoczyli ogrywając olsztynian.

Niemniej ONICO, ZAKSA czy Trefl przejechali się po nich wcześniej jak walcem. Warszawianie wykręcili +16, kędzierzynianie +21, a gdańszczanie +14. Jastrzębski z kolei na wyjazdach spisuje się więcej niż dobrze, bo wygrał aż siedem z ośmiu spotkań. Sądzę, że będzie w stanie dziś pokryć niskie handi punktowe, ale z drugiej strony nie spodziewam się wielkich pogromów w poszczególnych setach.

Prognozy: 6/10 i 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Chemik Bydgoszcz vs Jastrzębski Węgiel

MeczTypKursBukmacher
Chemik – JW2 (-12,5)1.80STS
Chemik – JW40,5+1.80forBET

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.