Poznaliśmy drabinki play-off Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń!

W piątek 1 marca odbyła się ceremonia losowania par rundy play-off rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń CEV. Swoich rywali poznały dziś między innymi dwa polskie klubu, PGE Skra Bełchatów i Trefl Gdańsk.

Poznaliśmy pary 1/4 finału Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń!
Poznaliśmy drabinki play-off Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń!

Zacznijmy może od losowania par w Lidze Mistrzów, gdzie mamy dwóch przedstawicieli PlusLigi. O większym szczęściu mogą mówić siatkarze z Bełchatowa, którzy w 1/4 finału zmierzą się w Zenitem Sankt Petersburg. Trefl Gdańsk czeka również przeprawa z Zenitem, ale tym mocniejszym, z Kazania.

W ewentualnych półfinałach Champions League siatkarzy bełchatowianie mogą trafić na zwycięzcę pary Dinamo Moskwa – Cucine Lube Civitanova, a gdańszczanie na lepszego w rywalizacji Sir Colussi Sicoma Perugia – Chaumont VB. Więcej szans w obu rundach mają siatkarze PGE Skry.

Za nami również losowanie drabinki w Lidze Mistrzyń, gdzie już w 1/4 finału szykują nam się niesamowite pojedynki. Mowa przede wszystkim o konfrontacji Imoco Volley Conegliano z Eczicibasi Stambuł. Ciekawie powinno być też w innych parach.

Stworzyły jest Allianz MTV Stuttgart i Igor Gorgonzola Novara, Dinamo Moskwa i VakifBank Stambuł oraz Savino Del Bene Scandicci i Fenerbahce Stambuł.

Przypominamy, że ćwierćfinały Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń CEV zaplanowano na dni 12-14 i 19-21 marca.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.