Poznaliśmy uczestników SuperFinałów Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn!

Niestety, w gronie dwóch najlepszych ekip męskich rozgrywek nie znalazła się PGE Skra Bełchatów, która po raz drugi przegrała do zera z Cucine Lube Civitanovą. Ta w wielkim finale zmierzy się z Zenitem Kazań.

Poznaliśmy uczestników SuperFinałów Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn! (Fot.CEV)

Bełchatowianie swoją szansę zaprzepaścili tak naprawdę przed tygodniem, przegrywając w łódzkiej Atlas Arenie w niewiele ponad godzinę. Niewiele lepiej wyglądało to w rewanżu, gdzie podopieczni Roberto Piazzy byli w stanie powalczyć jak równy z równym także dopiero w trzecim secie. Pisząc krótko, za wysokie progi. Przynajmniej tym razem.

„Gratuluję im, bo zagrali niesamowite zawody. To była najsilniejsza drużyna, z którą graliśmy w tym sezonie Ligi Mistrzów. Mogliśmy zagrać przede wszystkim lepiej w pierwszym spotkaniu. Mam na myśli dwa pierwsze sety, bo w trzecim prezentowaliśmy się już trochę lepiej. Jeśli Cucine Lube czuje się pewnie, to ciężko już im się przeciwstawić” – powiedział po meczu Roberto Piazza.

Cucine Lube Civitano w berlińskim SuperFinale zmierzy się z broniącym tytułu Zenitem Kazań, który dwukrotnie, choć nie bez trudu, pokonał Sir Colussi Sicomę Perugia z Wilfredo Leonem w składzie (3:2 na wyjeździe i 3:1 u siebie).

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W finale Ligi Mistrzyń, który również odbędzie się w Berlinie 18 maja, dojdzie do Derbów Italii. Imoco Volley Conegliano Joanny Wołosz zmierzy się z Igor Gorgonzolą Novara, która odprawiła po złotym secie wielki VakifBank.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback