W Polsce zakłady sportowe obłożone są podatkiem od gier i zakładów wzajemnych w wysokości 12% stawki.Legalny bukmacher BetFan oferuje jednak swoim graczom bonus, dzięki któremu gracz może nie odczuć tej opłaty.

Promocja „Bez Podatku Od Gier” w BetFan!

W BetFan bez podatku?

Oczywiście legalny bukmacher BetFan, tak jak wszyscy inni operatorzy zakładów wzajemnych w Polsce musi odprowadzać podatek od każdego kuponu, ale w ramach tytułowej promocji bierze ten obowiązek na siebie, nie uszczuplając ewentualnej wygranej gracza. Warto jednak podkreślić, że dotyczy to tylko tych kuponów, które spełniają warunki promocji „Bez Podatku Od Gier”.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W jej ramach organizator akcji zwiększa wygrane aż o 14%, dzięki czemu gracz otrzymuje pełną kwotę, dzięki zastosowaniu współczynnika 1.00. Aby tak się stało zakład postawiony w ramach opisywanego promo musi spełniać kilka warunków. Oto część z nich:

  • zakład wielokrotny z minimum dwoma zdarzeniami;
  • łączny kurs całkowity minimalny – 2.00;
  • minimalny kurs każdego zdarzenia – 1.25;
  • nie dotyczy sportów wirtualnych;
  • nie dotyczy zakładów systemowych.
WAŻNE! Promocja, której poświęcony jest ten wpis nie dotyczy zakładów zawartych za środki bonusowe.

Promocja wystartowała w połowie października 2019 roku i będzie trwała aż do odwołania przez organizatora. Wszelkie szczegóły, w tym pełny regulamin akcji, znajdują się na oficjalnej stronie internetowej marki – www.BetFan.pl.

Betfan – nowy kod promocyjny

Bonusy na start do 3 100 PLN

Gra bez podatku to nie wszystko, co ma do zaoferowania obecnie wskazany bukmacher. Na nowych graczy czeka też pakiet powitalny o łącznej równowartości 3 100 PLN.

Na graczy z kodem promocyjnym, który można wykorzystać tylko na etapie rejestracji konta online, czeka zakład bez ryzyka do równowartości 100 PLN. Wystarczy wpisać w formularzu hasło „BETFAN„.

Na nowo zarejestrowanych użytkowników czeka też tradycyjny bonus od depozytu. W tym wypadku mowa o bonusach od trzech pierwszych wpłat do kwoty maksymalnej 1 000 PLN (premia 100% do 100 PLN z mnożnikiem x10).


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl