Promocja „Bez Podatku Od Gier” w BetFan!

W Polsce zakłady sportowe obłożone są podatkiem od gier i zakładów wzajemnych w wysokości 12% stawki.Legalny bukmacher BetFan oferuje jednak swoim graczom bonus, dzięki któremu gracz może nie odczuć tej opłaty.

Promocja „Bez Podatku Od Gier” w BetFan!

W BetFan bez podatku?

Oczywiście legalny bukmacher BetFan, tak jak wszyscy inni operatorzy zakładów wzajemnych w Polsce musi odprowadzać podatek od każdego kuponu, ale w ramach tytułowej promocji bierze ten obowiązek na siebie, nie uszczuplając ewentualnej wygranej gracza. Warto jednak podkreślić, że dotyczy to tylko tych kuponów, które spełniają warunki promocji „Bez Podatku Od Gier”.

W jej ramach organizator akcji zwiększa wygrane aż o 14%, dzięki czemu gracz otrzymuje pełną kwotę, dzięki zastosowaniu współczynnika 1.00. Aby tak się stało zakład postawiony w ramach opisywanego promo musi spełniać kilka warunków. Oto część z nich:

  • zakład wielokrotny z minimum dwoma zdarzeniami;
  • łączny kurs całkowity minimalny – 2.00;
  • minimalny kurs każdego zdarzenia – 1.25;
  • nie dotyczy sportów wirtualnych;
  • nie dotyczy zakładów systemowych.
WAŻNE! Promocja, której poświęcony jest ten wpis nie dotyczy zakładów zawartych za środki bonusowe.

Promocja wystartowała w połowie października 2019 roku i będzie trwała aż do odwołania przez organizatora. Wszelkie szczegóły, w tym pełny regulamin akcji, znajdują się na oficjalnej stronie internetowej marki – www.BetFan.pl.

Betfan – nowy kod promocyjny

Bonusy na start do 3 100 PLN

Gra bez podatku to nie wszystko, co ma do zaoferowania obecnie wskazany bukmacher. Na nowych graczy czeka też pakiet powitalny o łącznej równowartości 3 100 PLN.

Na graczy z kodem promocyjnym, który można wykorzystać tylko na etapie rejestracji konta online, czeka zakład bez ryzyka do równowartości 100 PLN. Wystarczy wpisać w formularzu hasło „BETFAN„.

Na nowo zarejestrowanych użytkowników czeka też tradycyjny bonus od depozytu. W tym wypadku mowa o bonusach od trzech pierwszych wpłat do kwoty maksymalnej 1 000 PLN (premia 100% do 100 PLN z mnożnikiem x10).


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.