Promocja na weekend od legalnych bukmacherów

Weekend coraz bliżej, a w związku z tym warto jest przyjrzeć się promocjom bukmacherskim na ten dzień. Legalni polscy bukmacherzy jak Etoto czy też Forbet oferują darmowe bonusy swoim graczom.

Bonusy na weekend u polskich legalnych bukmacherów

Bonusy na weekend u polskich legalnych bukmacherów

Etoto: darmowy bonus 40 PLN

Bukmacher Etoto oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokości 40 PLN. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy zagrać trzy kupony w dniach od piątku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Należy pamiętać, że w tych dniach kupony muszą zostać zagrane oraz rozliczone.

Warto jest pamiętać, że trzeba zgłosić swój udział do promocji. Należy to zrobić na stronie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, natomiast kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść nie mniej niż50 PLN.

Chcąc odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponów kliknąć w opcję POP-UP, a następnie kliknąć zatwierdź. To sprawi, że bonus trafi na konto automatycznie.

freebet na start. kod promocyjny betonline

Forbet: Zakłady bez podatku

Bukmacher Forbet natomiast oferuje swoim graczom zakłady bez podatku. Wystarczy zagrać kupon w dniach od piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aby liczyć na większą wygraną o 14%. Jednak należy pamiętać, że w zagrany kupon musi zostać rozliczony w weekend.

Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmacher z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych. Minimalna ilość typów na kuponie to trzy, zaś kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz systemowe.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.