Promocje bukmacherów na Black Friday!

Black Friday nie ominął również zakładów bukmacherskich, które przygotowały liczne promocje. Krótkie informacje o kilku z nich znajdziesz w tej notce.

Promocje bukmacherów na Black Friday!

Black Friday bonus do 200 PLN w LvBET

Bukmacher LvBET przygotował dla swoich graczy bonus od depozytu. Skierowany on jest do stałych klientów tej marki, którzy zarejestrowali się w serwisie online tej marki, zakładając internetowe konto bukmacherskie.

Premia od wpłaty dokonanej do godziny 23:59 w piątek 29 listopada 2019 roku dostępna jest dla użytkowników, którzy dokonali przynajmniej jednego depozytu. Każdy uczestnik akcji może odebrać tylko jedną premię.

Bonus od depozytu z okazji Black Friday zależny jest od wielkości depozytu. Maksymalnie można zgarnąć 50% do równowartości 200 PLN. Więcej szczegółów w serwisie online organizatora.

Na nowych graczy w serwisie online LvBET czeka pakiet powitalny, w skład którego wchodzą bonusy od depozytów do równowartości 1 500 PLN łącznie. Można odebrać również bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu w LvBET

Black Friday bez podatku w BetClic

Inna ofertę przygotowała marka BetClic Polska, która oferuje swoim klientom w piątek 29 listopada (de facto) grę bez podatku, zwracając należną daninę w formie bonusu bukmacherskiego do określonej kwoty maksymalnej.

Akcja „Black Friday: Zwracamy Podatek” dotyczy zakładów na żywo i z oferty przedmeczowej oraz singli i AKO, a nawet wydarzeń z oferty Super Kursy. Nie ma też stawki minimalnej, a kurs minimalny to 1,50.

W ramach opisywanej promocji można zgarnąć swoisty zwrot podatku w formie premii bukmacherskiej do równowartości 100 PLN. Przykładowo: stawiając kupony za 500 PLN podatek wynosi 60 PLN (12%) i taka kwota zostanie zwrócona.

Ponadto na nowych graczy w Black Friday czeka też tradycyjna oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć cashback na pierwszy zakład. By tak się stało należy pamiętać o wpisaniu kod promocyjnego w trakcie rejestracji. Hasło brzmi: „BETONLINE”.

betclic polska kod promocyjny
Kod promocyjny na cashback w BetClic Polska

Fortuna powiększa zakład bez ryzyka na Black Friday

Legalny bukmacher Fortuna postanowił w Czarny Piątek zmodyfikować swoją ofertę powitalną dla nowych graczy, dzięki czemu mogą oni liczyć na powiększony zakład bez ryzyka po założeniu konta online na oficjalnym portalu tej marki.

Dotychczas nowo zarejestrowani klienci wskazanego bukmachera online mogli liczyć na zakład bez ryzyka do kwoty maksymalnej 100 PLN. Z okazji Black Friday 2019 została ona podwojona.

Niezmiennie obowiązuje natomiast kod promocyjny o treści „BETONLINE”, który uprawnia do odebrania darmowego zakładu o równowartości 20 PLN bez konieczności dokonywania wpłaty własnej.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Czarny Piątek 2019 u bukmacherów

Opisane powyżej promocje to z pewnością nie wszystkie oferty specjalne, jakie przygotowali legalni bukmacherzy, którzy działają na terenie Polski, ale nie sposób wszystkie zebrać, bo jest ich prawdziwe zatrzęsienie.

Zwłaszcza, że w naszym kraju zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Internecie ma już kilkanaście marek, które ścigają się o zainteresowanie graczy, a w dniu takim jak Czarny Piątek 2019 praktycznie każdy przygotował coś dla swoich użytkowników.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.