Przed nami półfinały SLN 2019! (Typy i Analizy)

W sobotę o godzinie 9:00 i 13:30 czasu polskiego rozpoczną się spotkania 1/2 finału tegorocznej edycji FIVB Volleyball Nations League. Zameldowały się w nich reprezentacje Stanów Zjednoczonych, Turcji, Brazylii i dość niespodziewanie Chinki kosztem Włoszek.

Przed nami półfinały SLN 2019! (FIVB/volleyball.world)
Przed nami półfinały SLN 2019! (FIVB/volleyball.world)

Turcja vs Brazylia

Turczynki podczas turnieju finałowego w Nanjing zaprezentowały dotychczas najlepszą siatkówkę. Choć trzeba przyznać, że rywalki nie zawiesiły im wysoko poprzeczki. Chinki, które przystąpiły do zmagań w Final Six de facto kadrą „B” potrafiły urwać tylko seta. Włoszki, które przyleciały do Azji kompletnie bez formy dostały straszne baty, grając na poziomie juniorskim. Z drugiej strony, czy Brazylijki miały dużo trudniej? W jedynym poważnym meczu mordowały się strasznie z Polkami, odwracając losy meczu ze stanu 1:2 w setach. W piątek „Kanarkowe” grały z USA, ale pewne awansu drużyny wystawiły rezerwy. Analizując całokształt SLN 2019 i samego Final Six, Turcja w obecnej dyspozycji powinna być w stanie pokonać Brazylijki, które muszą sobie radzić bez atakującej Tandary i środkowej Adenizii oraz kilku przyjmujących (Drussylli czy Rosamarii). Kluczem potwornie trudna zagrywka i bardzo dobry blok.
Transmisja na żywo w Internecie: Turcja vs Brazylia

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

USA vs Chiny

Amerykanki dość pewnie zmierzają ku obronie pucharu wywalczonego przed rokiem. W starciu z Biało-Czerwonymi zaprezentowały się o niebo lepiej od Brazylijek, które zresztą też ograły w rywalizacji rezerwowych szóstek. Świetnie funkcjonuje system blok-obrona. Jest też moc na prawym skrzydle i w polu zagrywki. Lewe skrzydło również wygląda więcej niż przyzwoicie. Azjatki występujące w drugim składzie z domieszką tego trzeciego pokazały w Nanjing trochę dobrej siatkówki, ale nie aż tak dobrej, żeby móc myśleć o wygranej ze świetnie ułożoną ekipą Karcha Kiraly’ego. Myślę, że przyciśnięte mocnym serwisem nie będą w stanie wiele wskórać. Może urwą seta, może.
Transmisja na żywo w Internecie: USA vs Chiny

MeczTypKursBuk
Turcja – Brazylia12.08STS
USA – Chiny1 (-1,5)1.46Fortuna

Prognozy: 6/10, 7/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.