Przedświąteczne ostatki w PlusLidze! (Typy i analizy)

Święta zbliżają się wielkimi krokami, ale zanim nasi eksperci udadzą się na świąteczno-noworoczny wypoczynek postanowili jeszcze przejrzeć siatkarską ofertę na najbliższe dni, gdzie znaleźli kilka interesujących zdarzeń.

SLNm: Brazylia na drodze Biało-Czerwonych! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
Przedświąteczne ostatki na siatkarskich parkietach (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Asseco Resovia Rzeszów vs Cerrad Czarni Radom (20.12)

Siatkarze ze stolicy województwa podkarpackiego są chyba największym rozczarowaniem tegorocznego sezonu PlusLigi, który rozpoczęli fatalnie, ale ostatnio nieco się odkuli, pokonując w Sosnowcu MKS Będzin (3:2) i u siebie znajdujący się w kryzysie Aluron Virtu CMC Zawiercie (3:1). W piątek będą również faworytem konfrontacji z Radomianami, którzy obecnych rozgrywek również nie mogą zaliczyć do udanych. Ostatnio przegrali aż 4 z 5 meczów, a na wyjeździe tylko dwa z pięciu tej jesieni. Mało prawdopodobne jest, żeby odkuli się na „Podpromiu” gdzie nie wygrali żadnego z siedmiu pojedynków po powrocie do elity, wywożąc z Rzeszowa zaledwie 1 z 21 możliwych do zdobycia punktów.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Indykpol AZS Olsztyn vs VERVA Warszawa (21.12)

Niespodzianki nie spodziewamy się też w Olsztynie, gdzie miejscowy Indykpol AZS podejmie w sobotę VERVĘ Warszawa. Środowy mecz z PGE Skrą Bełchatów pokazał, że olsztynianie bez kontuzjowanego Jana Hadravy nie potrafią przeciwstawić się ligowym potentatom. Seta może jakiemuś urwą, ale na więcej nie ma raczej co liczyć. Z bełchatowianami byli blisko urwania partii tylko w drugiej odsłonie, którą przegrali jednak do 22. W pozostałych nie byli nawet blisko pokonania żółto-czarnych, którzy również nie grali w optymalnym zestawieniu, bo zabrakło chorego kapitana zespołu, Mariusza Wlazłego. Komplet punktów dla stołecznej ekipy wydaje się w tych okolicznościach oczywistą oczywistością.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Trefl Gdańsk vs Jastrzębski Węgiel (22.12)

W przedświątecznej kolejce najciekawiej powinno być w Gdańsku, gdzie miejscowy Trefl podejmie w niedzielę 22 grudnia zespół Jastrzębskiego Węgla. Drużyna gospodarza zajmuje obecnie piątą pozycję i jest po dwóch porażkach, ale generalnie tej jesieni gra znacznie powyżej oczekiwań. Michał Winiarski, który debiutuje w roli samodzielnego trenera fajnie to sobie poukładał. Oczywiście Trefl nie będzie faworytem tej potyczki, ale może napsuć sporo krwie jastrzębianom, którzy w lidze mocno falują, a że grają praktycznie non-stop co trzy dni, to nie bardo kiedy mają ustabilizować formę. Dodajmy do tego zmęczenie oraz problemy z kontuzjami i mamy pełen obraz. Obraz zespołu o dużym potencjale, który póki co jednak mało kiedy pokazuje jego pełnię. Wygrana gości po zaciętej walce – tak to widzimy.

MeczTypKursBuk
Rzeszów – Radom11,50Fortuna
Olsztyn – Warszawa2 (-1,5 s.)1,50STS
Gdańsk – JW3,5+1,51BetClic

Prognozy: 6/10, 7/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.