Puchar CEV: Indykpol AZS Olsztyn vs Kuzbass Kemerowo (Typ i Analiza)

Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów CEV, czas na Puchar Konfederacji i kolejny mecz przedstawiciela PlusLigi. Tym razem Indykpolu AZS Olsztyn, który podejmie rosyjski Kuzbass Kemerowo (godzina 18:00).

Puchar CEV: Indykpol AZS Olsztyn vs Kuzbass Kemerowo (Fot. CEV)
Puchar CEV: Indykpol AZS Olsztyn vs Kuzbass Kemerowo (Fot. CEV)

Dzisiejszy pojedynek w olsztyńskiej „Uranii” będzie rewanżowym starciem 1/8 finału Pucharu CEV. W lepszej sytuacji są przyjezdni, którzy na własnym parkiecie zwyciężyli w stosunku 3:2. Choć przed pierwszą potyczką większość ekspertów typowała ich wygraną w stosunku 3:0 lub 3:1.

Na to się zresztą zanosiło, bo Kuzbass wygrał dwie pierwsze partie (25:22 i 25:14), po czym przyszło typowe w siatkówce rozprężenie i zaczęły się kłopoty. Dekoncentrację gospodarza wykorzystali olsztynianie, którzy doprowadzili do tie-breaka (27:25 i 25:23), który ostatecznie jednak przegrali (15:11).

Wydaje się, że Indykpol AZS nie będzie faworytem również podczas dzisiejszej potyczki, pomimo dysponowania atutem własnego boiska. Wystarczy porównać formę obu ekip. Olsztyn wygrał tylko dwa z ostatnich meczów, a Kemerowo jeden… przegrało. Nie ma przypadku.

Po drugiej stronie siatki zobaczymy między innymi wschodzącą gwiazdę rosyjskiej siatkówki, która już wkrótce na ataku może zastąpić Maksima Michajłowa. Mowa oczywiście o Wiktorze Połetajewie, który natłukł 28 oczek w spotkaniu numer jeden.

Myślę, że nie ma co tu kombinować i warto postawić na faworyta bez żadnych handicapów i udziwnień. Prognoza? 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Olsztyn – Kemerowo21.32Totalbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.