Puchar Polski siatkarek: Czas półfinałów! (Typy i Analizy)

W drugi weekend miesiąca (9-10 marca) w Nysie odbędzie się turniej finałowy Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet. Impreza zapowiada się o tyle interesująco, że zakwalifikowały się do niej cztery najlepsze zespoły rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet.

Puchar Polski siatkarek: Czas półfinałów!
Puchar Polski siatkarek: Czas półfinałów! (Fot. CEV)

Chemik Police vs Grot Budowlani Łódź

Pierwszą konfrontacją w ramach Final Four Pucharu Polski siatkarek będzie pojedynek Chemnia z Budowlanymi, którego początek zaplanowano na godzinę 14:45. Będzie to już czwarte bezpośrednie starcie pomiędzy tymi dwiema ekipami w sezonie 2018/19. Jak wyglądały poprzednie.

Otóż wszystkie kończyły się tie-breakami. W Superpucharze Polski i w pierwszym meczu LSK górą były łodzianki. W ostatniej konfrontacji policzanki. Już gołym okiem widać, że typowanie tu zwycięzcy jest zadaniem karkołomny.

Uważam, że zdecydowanie najciekawszą opcją jest zakład na over setowy i taki też proponuję. Pytacie o faworyta? Moim zdaniem policzanki, które mają jednak mniej problemów kadrowych.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Chemik Police vs Grot Budowlani Łódź

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

ŁKS Commercecon Łódź vs Developres SkyRes Rzeszów

Niemniej ciekawie zapowiada nam się drugi półfinał, którego początek zaplanowano na godzinę 18:00. W przypadku przedłużenia się pierwszego spotkania może nastąpić lekkie przesunięcie. Jeśli ktoś zamierza obstawiać ten mecz na żywo, to powinien uważnie śledzić wcześniejsze wydarzenia w Nysie.

Przechodząc do samej potyczki, to w tej parze zdecydowanie łatwiej wskazać faworyta. Oba bezpośrednie pojedynku w tym sezonie wygrywały rzeszowianki i to one mają więcej szans na sukces również dzisiaj.

Tak naprawdę są w dużym gazie od kilku tygodni, choć sielankowy obraz tego zespołu zmąciła nieco ostatnia porażka 1:3 z BKS-em. Wydaje się jednak, że doszło do niej ze względu na turniej finałowy i inne obciążenia treningowe.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: ŁKS Commercecon Łódź vs Developres SkyRes Rzeszów

MeczTypKursBukmacher
Chemik – Budowlani3,5+1.48TOTALbet
ŁKS – Developres21.50Etoto
PP – ZwycięzcaRzeszów4.00STS

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.