Puchar Świata (K): Serbia kontra Argentyna oraz USA versus Holandia! (Typy i analizy)

Po dniu przerwy na japońskie parkiety wrócą siatkarki rywalizujące w Pucharze Świata. Pod lupę wzięliśmy dwa środowe spotkania, w tym mecz na szczycie pomiędzy niepokonanymi dotychczas Amerykankami i Holenderkami.

Puchar Świata (K): Serbia kontra Argentyna oraz USA versus Holandia! (Fot.: FIVB)

Serbia vs Argentyna

W pierwszym meczu czwartego dnia rywalizacji w Pucharze Świata siatkarek dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Serbii i Argentyny. Początek już o godzinie 4:00 czasu polskiego.

Aktualne podwójne mistrzynie Starego Kontynentu oraz mistrzynie świata są zdecydowanym faworytem tej konfrontacji pomimo tego, że do Japonii nie przyleciał trener Zoran Terzić i większość liderek reprezentacji (Bosković, Mihajlović, Ognjenović, Veljković, S.Popović, Stevanović czy M.Rasić).

Niemniej kadra jest na tyle solidna, że Serbki powinny sobie poradzić z argentyńską drużyną narodową. Siatkarki takie jak Bjelica, Busa, M.Popović, Aleksić, Pusić czy Milenković gwarantują poziom, który powinien pozwolić na spokojne ogranie Argentyny.

Betfan kod promocyjny

Albicelestes są bowiem jedną z najsłabszych ekip w stawce. Gorzej od nich spisują się tylko reprezentacje afrykańskie. Mowa o samej grze, nie wynikach, bo trzeba przyznać, że Argentynki mają na początku naprawdę trudny terminarz.

Grały dotychczas z Holandią, Brazylią i USA. Seta urwało się urwać tylko Amerykankom, które wystawiły drugą szóstkę. Pomimo tego i tak Amerykanki były lepsze aż o 18 małych punktów. Oranje i „Kanarkowe” o 23.

Serbki również powinny zakręcić się około 20 oczek, jeśli tylko trener pośle do boju najmocniejsze zestawienie. Dotychczas przegrały 2:3 z Brazylią, urwały seta Amerykankom w optymalnym składzie i rozbiły Kenię (+34).

Transmisja na żywo w Internecie: Serbia vs Argentyna

USA vs Holandia

O godzinie 7:00 czasu polskiego na parkiet wyjdą reprezentacje USA i Holandii, które wygrały po trzy spotkania za komplet punktów i obok drużyny narodowej Chin jako jedyne mają na koncie maksymalną zdobycz.

W naszej ocenie faworytkami tej konfrontacji są Amerykanki, które mają szerszy skład i po prostu Holenderki im leżą, o czym świadczy 10 zwycięstw w 11 bezpośrednich konfrontacjach od 2010 roku.

Kod na cashback w BetClic

Niemniej jednak dwa ostatnie spotkania kończyły się tie-breakiem i właśnie w tym kierunku zmierzamy. Over setowy wydaja nam się tutaj opcją bezpieczniejszą, bo żadna z ekip nie gra na tyle dobrze, żeby drugą rozbić bez trudu.

Transmisja na żywo w Internecie: USA vs Holandia

MeczTypKursBuk
Serbia – Argentyna1 (-13,5)1.68LvBET
USA – Holandia3,5+1,67BetClic

Prognozy: 6/10, 7/10.
Aktualne promocje bukmacherskie: „Raz, dwa, trzy”, czyli siatkarska promocja eTOTO na Puchar Świata kobiet i CEV Mistrzostwa Europy mężczyzn oraz Siatkarski CashBack Betclic.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.